Michael Jordan vstupuje do sveta NFT
Michael Jordan vstupuje do sveta NFT. Zdroj: Shutterstock, lev radin

Basketbalová legenda Michael Jordan vstupuje do sveta NFT prostredníctvom XRP Ledger. Spôsobí tento populárny športovec rovnaký boom ako v prípade tenisiek Jordan?

Michael Jordan a NFT

 XRP Ledger sa teší obrovskému dopytu v prípade NFT. Je to len pár mesiacov, čo spoločnosť Ripple spustila program „Creator Fund“, ktorý je priamo zameraný na tento sektor. Zdá sa, že to bol skvelý ťah. Používatelia tento projekt veľmi chvália. Extrémne lacné transakcie môžu vykonávať za menej ako 5 sekúnd, čo je naozaj obdivuhodný výsledok.

Spoločnosť vo svojom blogu nedávno uviedla, že zaznamenali neuveriteľný dopyt a prípady využitia NFT. XRP Ledger sa tak pomaly, ale isto zaraďuje medzi popredných hráčov v sektore NFT. Okrem toho tím Ripple prisľúbil, že do programu naleje až 250 miliónov USD na podporu NFT projektov.

Prečítaj si tiež: Zakladateľ blockchainu Terra Do Kwon odhalil obrovské plány s Avalanchom – pravý dôvod nákupu AVAX za 100 miliónov dolárov?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Najnovším prírastkom v sektore NFT nie je nikto iný, ako basketbalová legenda Michael Jordan. Konkrétne ide o spoločnosť Rare Air Media. Táto spoločnosť má v pláne vytvoriť NFT na platforme XRP Ledger. Na trh by mala byť táto kolekcia uvedená v 2. štvrťroku 2022.

Michael Jordan je tak ďalšou extrémne populárnou osobnosťou, ktorá sa do tohto sektoru zapojí. Niet sa čomu čudovať. Sektor NFT masívne rastie. Od roku 2020 sa obchodovanie s NFT tokenmi zvýšilo o neuveriteľných 21 000 %. Predaje dosiahli až 17 miliárd USD. Podľa najnovších správ počet ľudí, ktorí hodlujú NFT, sa zvýšilo z 89 000 na 2,5 milióna.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre