Krypto peňaženka Metamask
Krypto peňaženka Metamask. Zdroj: Shutterstock, Ira Lichi

Populárna spoločnosť Metamask, ktorá ponúka zákazníkom kvalitnú krypto peňaženku založenú na ETH, plánuje vytvoriť svoj vlastný token. Otázkou však zostáva užitočnosť a možnosti využitia tohto projektu.

Môže ťa zaujímať: Svetové mocnosti plánujú ovládnuť kryptomeny – Digitálne euro je iba začiatok

Metamask token musí mať plnohodnotné využitie

Posledné vyjadrenie tímu Metamask predpovedá obavy z možného “pump and dump” efektu, ktorý by mohol nastať po uvedení tokenu na trh. Preto je veľmi dôležité, aby bola oblasť použitia tokenu dôsledne naplánovaná. Inak by bol token iba nástrojom pre zbohatnutie, čo nie je hlavným cieľom spoločnosti.

Hlavný softvérový inžinier Erik Marks uviedol:

“Som absolútne otvorený myšlienke, aby bol projekt vo vlastníctve našej komunity. Nemáme v pláne vytvoriť token, ktorý by nemal využitie. Oblasť využitia musí byť presvedčivá.”

StormGain

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 90 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

DeFi projekty rastú

Metamask plánuje ísť cestou populárnych platforiem, ako sú napríklad UniSwap či 1Inch. Tieto projekty dokázali svojím najvernejším podporovateľom bezplatne rozdať svoje tokeny. Takáto lukratívna možnosť sa rysuje aj v prípade tokenu od Metamask.

Zatiaľ neboli upresnené žiadne detaily o potenciálnom airdrope a samotnom vydaní tokenu. Je však potrebné tento projekt sledovať, nakoľko ide o jedného z najvýznamnejších hráčov v sektore DeFi.

Prečítaj si tiež: TOP 3 ukazovatele, ktoré predpovedajú nový bullrun DeFi sektoru

Čo je Metamask?

Ide o projekt s veľkým potenciálom do budúcnosti. Metamask je poskytovateľ krypto peňaženky pre väčšinu DeFi projektov, ktoré sú založené na ETH. Aktuálne sa v projekte pohybuje viac ako 5 miliónov aktívnych užívateľov mesačne. Veľmi dôležitým projektom sú aj swapy, ktoré umožňujú používateľom realizovať výmeny tokenov.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.