TOP burzy bez KYC
TOP burzy bez KYC, zdroj: shutterstock.com/Nokwan007

Na burze Binance od piatka platia tvrdé pravidla, kvôli ktorým každý nový používateľ bez overenia cez občiansky preukaz nebude môcť obchodovať na burze. Od októbra táto podmienka bude platiť pre všetkých. Preto sme pre vás vybrali top kryptomenové burzy, kde môžete obchodovať aj bez KYC.

Bybit bez KYC

Bybit je aktuálne jedna z najdôvernejších a najrýchlejšie sa rozrastajúcich kryptobúrz bez KYC. Pôvodne sa jednalo o malú derivátovú burzu, ktorá sa ale posledné mesiace raketovo rozrastá. Aktuálne ju môžeme zaradiť hneď za Binance ako druhú najdôveryhodnejšiu burzu pre obchodovanie kryptomien. Týmto pádom v rebríčku bez KYC radíme burzu Bybit na miesto číslo jedna. Nájdeme tu okrem futures tradingu aj spot obchodovanie, kde je ale pre zatiaľ slabšia likvidita, lebo tento produkt funguje iba jeden mesiac. Poplatky sú veľmi porovnateľné s burzou Binance.

Prečítaj si aj: Dôležité zmeny na burze Binance – Bez KYC overenia už obchod neotvoríte!

OKex

Okex nejak nezaostáva za burzou Bybit. Dokonca na tejto burze nájdeme ešte širšiu ponuku služieb, vrátane niekoľko rokov zabehnutého spot tradingu, kde obchoduje každý rok niekoľko miliónov ľudí. Na burze OKex okrem tradingu nájdeme aj staking a zaujímavý odmeňovací bonus pre nových traderov. Za rôzne úlohy môžeme získať desiatky EUR. Splniť ich nie je obvykle nejak zložité. Stačí napríklad otvoriť obchod na spot, alebo 7 dní po sebe otvoriť aspoň jeden obchod.

DeFi burzy

Zaujímavé riešenie môže byť aj stiahnutie sa na DeFi burzy, kde peniaze držíte nie na burze, ale stále u seba. Prakticky ako keby z peňaženky obchodujete na diaľku. Práve tento spôsob je, čo sa týka anonymity, aktuálne v krypto svete na veľmi vysokej úrovni a zároveň veľmi ďaleko od regulátorov. Kvalitné burzy z DeFi sveta sú napríklad Pancake swap, alebo Uniswap.

Nákup kryptomien

Naopak, pokiaľ chcete nakupovať iba kryptomeny, vhodne zmenárne sú napríklad Anycoin, alebo Simplecoin. Na obidvoch môžete nakúpiť každý deň kryptomeny do 999 EUR bez KYC overenia.

V spolupráci s Bitcoin Skupinou sme pre vás pripravili aj tutoriál, kde a ako nakúpiť a obchodovať kryptomeny bez KYC:

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance