LIVE STREAM : Blíži sa recesia svetovej ekonomiky? Začíname o 21:00

0

Ahojte, traderi. Máme pondelok a to znova znamená tradične webinár! Základná otázka, ktorú vám budem chcieť zodpovedať je – blíži sa recesia svetovej ekonomiky?

Dnes v krátkosti nazrieme do každého jedného sektora od akcií, cez indexy, komodity až po kryptomeny. Po dlhšom čase sa na trh pozrieme ako na celok. Každé jedno odvetvie je v určitej fáze a subjekty trhu medzi sebou navzájom korelujú. Zatiaľ čo indexy a akcie sú na svojich maximách, tak po dlhom čase sa prebudilo zlato a striebro. Kryptomeny žijú halvingom Bitcoinu. Ako si však všetky tieto udalosti spojiť a aké sú reálne čísla svetových ekonomík: Dozvieme sa práve večer.

Čo dnes bude Trader2.0 preberať?

 1. Ako vyzerajú svetové indexy?
 2. Odhady rastu sú nízke
 3. Krajiny chcú svoje zlato
 4. V akej fáze sú kryptomeny?

Na stránke Trading11 je dostupný aj môj kurz Trader2.0!

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

 • Viac než 26 hodín videí
 • +20 powerpoint prezentácií
 • Dotazník
 • Livetrading
 • Skúšobné cvičenia

  Kurz si môžete zakúpiť na tomto linku KLIK

Vychutnajte si VIDEO ZDARMA ako ukážku v tomto odkaze: Vo videu sa zaoberáme základným Risk managementom a tzv. RRR. Toto je úvodné video do money managementu, ktorý musí mať každý trader „zmáknutý“ na jednotku.

1. Risk management + RRR

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre