Kucoin ide po stopách Binance – Spúšťa dlho očakávané ICO MultiVac

Novinky Kucoin spúšťa ICO MultiVac
Kucoin spúšťa ICO MultiVac. Zdroj: Shutterstock.com/Sergei Elagin
BITmarkets BITmarkets

Do sveta kryptomien dorazil nový trend a nikoho neprekvapilo, že sa jeho udávateľom  stala burza Binance. Novinkou je, že sa burzy snažia stať platformou pre ICO a zatiaľ sa zdá, že je to veľmi lukratívny podnik. Na túto vlnu teraz nastupuje aj burza Kucoin.

Hviezda menom Binance

Binance je dobre známa burza, ktorá si za rok a pol svojej existencie získala výsadné miesto vo svete kryptomien. Teraz kryptomágovia z Binance otvorili novú zlatú baňu a ňou je platforma Launchpad, ktorá slúži pre úvodné ponuky mincí (ICO). Cena Binance Coin násobne vzrástla, pretože v komunite je záujem o nákup čerstvých mincí a nových projektov.

Informácie o burze Binance – Binance mení pravidlá svojho Launchpadu

A nie dlho sa muselo čakať na odpoveď ostatných búrz. Už sme informovali o plánoch Huobi na zavedenie podobnej platformy. Zdá sa však, že rýchlejšia než Huobi bude burza Kucoin, ktorá oznámila už aj konkrétny projekt, ktorý bude cez svoju platformu predávať. Kucoin, rovnako ako Binance aj Huobi, už prešiel prvým návalom ICO investorov a jeho cena za posledné mesiace vzrástla takmer štvornásobne.

Za zmienku stojí, že Kucoin shares (token spoločnosti Kucoin), má jednu veľkú výhodu oproti BNB. Za držanie KCS totiž dostávate časť poplatkov, na ktorých Kucoin zarába. Držitelia KCS tak získavajú s postupom času peniaze iba za držanie tokenu na burze. Sú to v podstate také dividendy.

ICOs opäť v kurze

A aké je teda prvé ICO, ktoré príde na Kucoin? Ide o veľmi nádejný projekt s menom MultiVac. Ten je v hľadáčiku ICO investorov už dlhú dobu a konečne sa investori dočkali. Pretože sme popredu, tak o projekte MultiVac sme vás na Trading11 informovali už v októbri minulého roka. Rozbor projektu tak nájdete v našej platenej ICO sekcii.

Viac informácií o projekte MultiVac – ICO MultiVac – Bezchybný tím a 10 000 transakcií za sekundu pomocou shardingu

Čo musíte urobiť, aby ste mohli na Kucoin nakúpiť ICO MultiVac? V prvom rade musíte mať na burze Kucoin účet a ten musí mať overené KYC. Na tejto burze sú defaultne dva účty. Jeden s názvom Trading a Main. Pri nákupe ICO musíte mať pripravené KCS (ICOS pôjdu nakupovať zatiaľ iba za KCS) na trading účte.

Systém nákupu bude, kto skôr príde, ten skôr melie. Avšak nedá sa očakávať tak obrovský záujem ako na platforme Binance. Kucoin je totiž stále kategoricky menšia burza. Stále viac sa ukazuje, že práve burzové mince si vedú veľmi dobre aj v tomto, cenovo pokojnom, období.

Čo čítať ďalej?

Huobi nasleduje Binance – Čaká HT Token pumpa?

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil KracikA.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.