Krypto alternatíva k Instagramu – Steepshot

BITmarkets BITmarkets

Zdieľate svoje súkromie alebo úžasné fotky a jediný, kto z toho má prospech je Instagram? Môžete skúsiť Steepshot, ktorý funguje na Steem blockchaine. Vďaka tomuto systému môžete za svoje fotky získavať odmeny.

Čo je Steepshot

Steepshot je aplikácia, ktorá beží na Steem blockchaine a odmeňuje vás za zdieľanie obrázkov. Používa sa rovnako ako Instagram – fotografujete na dennej báze, zverejníte a čakáte, kým ľudia na váš príspevok zareagujú.

Steepshot však funguje predsa len trochu inak. Táto platforma odmeňuje používateľov mincami Steem!

steepshot

Ak nemáte Steemit, tak si počkáte

Ak už máte registráciu na Steemit, môže sa prihlásiť a začať prakticky hneď. Kto registráciu nemá, bude si musieť počkať až 2 týždne na schválenie, alebo si Steemit účet zaobstarať za poplatok tretej strany.

Záver

Kto ste nedočkaví, určite to skúste už teraz. Pre ostatných budeme čoskoro publikovať mini návod a rozšírenie tohto článku s našimi dojmami z aplikácie, koľko sa nám podarilo zarobiť a pod.

Zoznam kryptoprojektov – alternatív, ktoré chcú nahradiť tie súčasné

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.