Krátka správa – Za posledné dva dni prišli obchodníci s futures o 5,9 miliárd dolárov

0

Cena Bitcoinu za posledných 48 hodín klesla o viac než 13 000 dolárov. Táto kryptomena poriadne vytrestala každého, kto chamtivo otváral long pozície s vysokou pákou na futures platformách. Celkovo boli zlikvidované BTC futures kontrakty za 2,6 miliardy dolárov. TO však nie je nič oproti likvidáciám futures kontraktov ďalších coinov. Open interest celého trhu padol o 5,9 miliárd!

TIP na zaujímavý večerný článok: Prestaňte robiť hlúpe chyby a starajte sa o peniaze tak, ako to robia bohatí!

To znamená, že väčšina obchodníkov otvárala s pákou long pozície na altcoinoch. Mince, ako BNB, Cardano či Polkadot, za posledné týždne spravili zisky v rádoch stoviek percent. Ten, komu je to málo, si naozaj zaslúži, aby mal zlikvidovaný účet.

Trh s kryptomenami je šialený a absolútne nepredvídateľný. Ak nechcete prísť o všetky svoje peniaze, vyhnite sa páke oblúkom. Tu je sedem smrteľných hriechov, ktoré vás privedú na mizinu aj počas toho najväčšieho bullrunu:

7 smrteľných hriechov vo svete kryptomien

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre