Koronavirus najviac ohrozuje USA! – Spôsobí to nakoniec hyperinfláciu doláru?

0

Akciové indexy včera mierne poskočili. Zdá sa, že americká ekonomika nateraz našla dno. Dow Jones Industrial Index, ktorý sleduje jej stav totiž poskočil na 21200 bodov.Dostal sa tam po tom, čo v utorok padol na dno – 18 200 bodov.

1h Dow Jones Industrial Average
1h Dow Jones Industrial Average

Uvidíme, či to bol iba nádych pred ďalším ponorom, alebo sa situácia v USA začína skutočne stabilizovať. FED pumpuje do obehu každú hodinu miliardy dolárov a nedávno dokonca ohlásil nekonečný Quantitative easing. To v preklade znamená, že už nemá žiadne limity a bude vytvárať nové peniaze tak, ako uzná za vhodné.

Drahí čitatelia. Na tomto webe sme v minulosti mnohokrát napísali, že dolár čaká hyperinflácia. Toto je začiatok konca. Popravde, radšej vlastniť Bitcoiny, ktorých je obmedzené množstvo, ako fiat.

Ako nakupovať kryptomeny? Prichystali sme pre vás skvelý kurz, ktorý vás prevedie založením účtu na burze Coinbase. Odporúčame otvoriť si ho na PC:

Coinbase

A tu je verzia pre mobily:

Ako nakúpiť/predať kryptomeny s minimálnym poplatkom

Ak chcete nakupovať zlato alebo iné drahé kovy, chystáme pre vás mini online kurz. Ozvite sa nám na adresu qtube.contact@gmail.com a my vás zaradíme do poradovníka. Momentálne už finišujeme k prípravami na spustenie kurzu.

Koronavirus sa v USA šíri extrémne rýchlo

Ne sledovanie koronavirusu odporúčame používať túto stránku. Nájdete tam prehľadné štatistiky o počte nakazených, vyliečených a mŕtvych vo všetkých krajinách. USA sa už dlhšiu dobu šplhajú na vrchol tohto rebríčka. Denne sa tam objavuje v priemere 10 000 nových nakazených.

Už zajtra pravdepodobne USA predbehnú aj Taliansko, o dva dni asi aj Čínu. To ukazuje, ako veľmi sú Spojené Štáty nepripravené. Aktuálne už majú takmer 70 000 nakazených. To všetko znie desivo, no USA sú okrem rozširovania slobody známe aj svojim drahým zdravotníctvom.

V USA prežijú iba bohatí

Buď dávate tisíce dolárov na poistku alebo máte smolu. Trumpova administratíva navyše výrazne obmedzila Obamacare – systém, ktorého cieľom bolo zabezpečiť zdravotnú starostlivosť nemajetným ľuďom.

Taliansko je v hrozivej situácii, v ktorej nie je dostatok ventilátorov a doktori musia vyberať, koho zachránia. Doktori sa tak pri rozhodovaní koho dajú na ventilátor, snažia zohľadňovať kritéria ako celkový zdravotný stav alebo vek pacienta.

Skúste si tipnúť, aké kritérium bude najdôležitejšie pre amerických doktorov.

Vláda nás môže sledovať cez mobil! Je čas kúpiť si anonymnú SIM kartu

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.