Justin Sun zverejnil svoju predikciu ceny BTC pre rok 2019 – asi vás nepoteší

BITmarkets BITmarkets

Justin Sun, stojaci za projektom TRON, sa väčšinou vyhýba zverejňovaniu rôznych cenových predpovedí kryptomien. Nedávno ale urobil výnimku a podelil sa o svoj názor na cenu najznámejšej kryptomeny Bitcoin v roku 2019. Jeho predikcia ale nie je taká optimistická, ako mnohí dúfali…

Sun nerád hovorí o iných kryptografických projektoch, než je TRON, ale počas jedného z posledných rozhovor sa vyjadril, že sa Bitcoin bude po zvyšok tohto roku obchodovať medzi cenami 3K – 5K USD.

Ďalej Justin poznamenal, že medvedí trh je snáď konečne za nami, čo je veľkou úľavou pre celý kryptomenový priemysel. Aj napriek tejto dobrej správe si myslí, že Bitcoin nezažije ďalší veľký bull run skôr než za tri roky.

Chonis Trading je populárny a komunitou uznávaný nick, ktorý svoje predpovede ohľadom kryptomien zverejňuje na Twitteri. Nedávno o Bitcoine prehlásil, že stále ešte existuje možnosť, že by mohla jeho cena klesnúť na 3200 USD, ak sa mu nepodarí vytvoriť stabilnú základňu. Podľa tohto analytika si bude musieť BTC udržiavať cenu minimálne 3700 dolárov, alebo by mohlo dôjsť k pádu až na hodnoty okolo 3000 dolárov, rovnako ako to bolo v roku 2018. Ide vlastne o veľmi podobnú predpoveď, ako zverejnil aj Justin Sun. Ten navyše verí, že tento rok čaká kryptomenový priemysel niekoľko veľkých úspechov, napríklad Lightning Network by mal pomôcť najmä Bitcoinu.

Tip redakcie: Investičná spoločnosť Fidelity prijala Bitcoin Lightning Torch 

Väčšie prijate BTC mainstreamom

Justin je presvedčený, že atraktivita Bitcoinu tento rok slušne porastie. Kryptokomunita čaká na deň, kedy budú digitálne meny konečne prijaté mainstreamom a ruku v ruke so vzrastajúcim záujmom o decentralizované aplikácie (dApps) sa zdá, že adopcia už nie je ďaleko.

Minulý týždeň sme zažili tohtoročný prvý významnejší bull run, ktorý cenu Bitcoinu vystrelil až skoro na 4200 $, než zase spadla na súčasných cca 3885 dolárov. To nie je vôbec zlé v porovnaní s cenou pred týmto rastom, ale stále to nie je ani zďaleka to, v čo dúfali ľudia po tom, čo zažili v roku 2017 hodnoty okolo 20 000 dolárov.

Mohlo by vás zaujímať: Bitcoin zažije svetlé zajtrajšky, pozrite sa na argumenty prečo

Záver

Zdá sa, že predpoveď generálneho riaditeľa spoločnosti TRON je celkom v súlade s názormi odborníkov. Kryptokomunita ale predsa len očakáva pre BTC vyššie ceny než 5000 dolárov. A ako to nakoniec dopadne? Obligátne slovíčko: uvidíme. A aj keď môžeme v kútiku duše dúfať, že Bitcoin znovu vystrelí do oblasti okolo 20 000 USD, pre nových investorov je vždy lepšie počítať radšej s realistickejšími predpoveďami.

Čo čítať ďalej?

Tri dôvody, prečo väčšina ľudí prerobí na kryptomenách – Ako sa im vyhnú?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radek.

Zdroj:
cryptodaily.co.uk

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.