SPRÁVY – Je toto fake break out BTC? – Burza Poloniex má problémy, pozor!

BITmarkets BITmarkets

Bitcoin počas dnešného dňa veľmi nenabral na bullish sile. Naopak, mierne stratil na hodnote. Čo od neho očakávať? Zahlasujte si v ankete, ktorú nájdete v článku!

Na našom YouTube kanáli BitLink dnes vyšiel LIVE Trading. Mrknite naň, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

ReFork podpísal listingovú zmluvu s burzou LATOKEN

Prvou tokenovou burzou, s ktorou ReFork podpísal listingovú zmluvu, je prestížna európska burza LATOKEN. Po niekoľkotýždňovom rokovaní marketingových a právnych oddelení došlo k finálnej dohode a podpísaniu listingovej zmluvy medzi spoločnosťou ReFork a kryptomenovou burzou LATOKEN. Marketingový riaditeľ spoločnosti ReFork Ondřej Vomela uviedol:

„LATOKEN je dôveryhodná platforma, na ktorej sa denný objem obchodov pravidelne pohybuje okolo 1 miliardy amerických dolárov (podľa dát z coinmarketcap.com). Platforma vyniká kvalitným intuitívnym používateľským rozhraním. Komunikácia s vedením burzovej platformy nás len utvrdila, že ide o vhodného partnera pre listing EFK tokenu.”

Celý článok a viac informácií o zaujímavej burze nájdete na tomto odkaze.

Je toto fake break out BTC?

Bitcoin počas dnešného dňa veľmi nenabral na bullish sile. Naopak, mierne stratil na hodnote. V čase písania článku sa obchoduje tesne pod 7 500 USD. Bol teda včerajší pohyb len pokus o fake break out, alebo bearish trend sa skončil a teraz bude cena opäť niekoľko mesiacov rásť? Názorov od traderov a analytikov je niekoľko. Aký máte vy názor na súčasnú situáciu okolo cenového rastu BTC? Zahlasujte si v našej ankete.

Myslíte si, že Bitcoin je dobrá poistka proti znehodnocovaniu fiat mien?

Loading ... Loading ...

Väčšiu analýzu BTC nájdete v tomto článku.

Burza Poloniex má problémy, pozor!

Burza Poloniex počas včerajšieho dňa zaznamenala pomerne kurióznu situáciu. Na niekoľko hodín bola bola odstavená, respektíve niekoľko funkcií obchodovania a výberov/vkladov z burzy bolo dočasne nedostupných. Nie je presne známe, čo sa stalo. Veľa používateľov sa však na Poloniex Twitter účte sťažovalo na veľa problémov. Niekomu zmizli mince, iní sa sťažovali aj napriek znovu obnovnému trading režimu na nefunkčnosť burzy. Jeden z aktívnych používateľov dokonca objavil chybu v kóde, cez ktorú sa dalo pomerne slušne bez námahy nabaliť. Oficiálne vyjadrenie burzy k výpadku je nasledovné:

„Poloniex je momentálne nedostupný z dôvodu neočakávaného problému. Prešetrujeme problém a budeme vás tu informovať, keď sa dozvieme viac. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.”

Aktuálne informácie o burze Poloniex nájdete tu.

Bývalý riaditeľ Deutsche Bank očakáva rast Bitcoinu

Deutsche Bank je už dlhú dobu pozitívna, čo sa týka kryptomien. Nemecké banky môžu od minulého roka pracovať s Bitcoinom a ďalšími internetovými menami a vedúci Deutsche Bank sa to chystajú využiť. Tomoo Onishi – bývalý riaditeľ DB v máji 2020 (teda okolo halvingu) otvorí obchodnú platformu na obchodovanie s BTC. Je teda zreteľné, že veľa bankárov, finančníkov a fondov sa v masách pripájajú k podporovaniu kryptomien. Tento trend ani počas veľkého cenového prepadu z minulého mesiaca neutícha.

Celý článok nájdete tu.

Máte záujem o nezávislé spravodajstvo? Sledujte nás na facebooku a prihláste sa na odber notifikácií. Nenechajte si ujsť novinky zo sveta a z kryptomien!

Čítajte ďalej

Bývalý riaditeľ Deutsche Bank očakáva rast Bitcoinu – V máji spúšťa BTC trading desk!

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.