Je to oficiálne – Bitcoin je populárnejší ako SEX!

BITmarkets BITmarkets

Čo je lepšie ako sledovať Bitcoin ako lezie na nové a nové maximá? Popularita Bitcoinu na Reddite rapídne stúpa! Jeho cestu na Mesiac sleduje stále viac ľudí. Po novom je Bitcoin dokonca populárnejší ako sex! Teda… aspoň medzi užívateľmi Redditu.

Svet sa mení. Po včerajšom rallye na 13 000 $ počet sledovateľov r/Bitcoin subredditu prekonal r/DeepIntoYouTube a dokonca aj r/Sex.

The World is Changing. With 1,707,705M subscribers, Bitcoin subreddit just took over r/DeepIntoYouTube with 1.704M and r/sex 1.697M subscribers.
by u/farmingOnYieldApp in Bitcoin

Bitcoin je tiež populárnejší ako Beatles (118 tisíc sledovateľov), Ježiš alebo kresťanstvo (256 tisíc sledovateľov) alebo Bitcoin Cash (329 tisíc sledovateľov).

Najväčšia kryptomena má pred sebou ešte dlhú cestu. Aby sa stala aspoň trochu zaujímavou (Mildly Interesting), potrebuje 18,2 miliónov sledovateľov. A r/Gaming či r/Sports sú ešte vyššie.

Sledovali ste dnes náš stream? Zhrnuli sme v ňom aktuálnu situáciu, pozreli sme sa na akcie, vzácne kovy či altcoiny. Odporúčame pustiť si ho, ak máte pol hodinky času.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: