Myslím si, že tento piatok 13. vojde do dejín. To čo sa deje vo svete je síce šialené, no skutočný piatok trinásteho dnes majú kryptomeny. Bitcoin krátko po polnoci padol na 4000 $ !!! To je cena, za ktorú sa naposledy obchodoval v apríli 2019. Takže vlastne nie tak dávno.

Podobne sú na tom akciové trhy. Index S&P už padol na low z roku 2019. V priebehu dvoch týždňov už padol o tisíc bodov, teda takmer o tretinu, z ATH – 3400 na súčasných 2400 bodov. Toto je naozaj desivé obdobie pre akciové trhy.

Čierny marec

1W S&P black march
1W S&P čierny marec

A ako je na tom zlato? Nuž, tento týždeň tiež padá. Z historického maxima – 1700 $ kleslo na súčasných 1600 $. To iba potvrdzuje, že zlato si v kríze svoju hodnotu jednoducho drží. A i keď z neho teraz kapitál odchádza, už čoskoro zase pritečie späť.

1W Zlato
1W Zlato

Takže… Akciové trhy klesajú, kryptomeny zažívajú najhoršie obdobie za posledné roky a zlato klesá tiež… Kam teda idú všetky tie peniaze? To sa dozviete kliknutím na tento článok:

Zlato, akcie a aj kryptomeny padajú – Kde miznú všetky tie peniaze?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre