ICO Celer Network – Lightning Network pre všetky blockchainy

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Zhodným problémom všetkých blockchainov je malá priepustnosť transakcií za sekundu. Jeden hlavný reťazec sa nedokáže rozrastať tak rýchlo, aby pokryl potreby všetkých užívateľov. Z toho potom vyplývajú napríklad vysoké poplatky na sieti či pomalé schvaľovanie transakcií. Jednou z možných ciest je využite off-chain reťazcov. Celer Network chce toto riešenie ponúknuť všetkým kompatibilným blockchainom.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 len za 10 eur mesačne

Najznámejším off-chain riešením je Lightning Network, ktorá momentálne funguje v beta verzii na Bitcoin sieti. Ide o to, že strany si medzi sebou otvárajú nové kanály, ktoré nie sú na hlavnom reťazci zapísané celé. Na hlavný reťazec sa dostane iba úvodný stav mincí a finálny stav mincí.

Celer Network tvorí novú technológiu, ktorá bude aplikovateľná na väčšinu dnes existujúcich blockchainov. Vďaka unikátnej architektúre projektu Celer Network je tiež možné túto technológiu aplikovať aj na DAG mince. Projekt je vo veľmi skorom štádiu vývoja, ale má už existujúci minimálny produkt a zapálenú komunitu. Zatiaľ nie sú známe informácie, kedy presne bude ICO či whitelist.

Základné informácie:

  • Off-chain riešenie pre všetkých
  • Zrýchlenie priechodu mincí
  • Kompatibilita s väčšinou blockchainov
  • Použiteľnosť aj pre DAG mince
  • Silný tím so solídnou víziou
  • Spojenie s univerzitným prostredím

Kompletnú analýzu ICO Celer Network nájdete na Trading11.

Oficiálny web: https://www.celer.network

Pozrite si naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.