HOT – Satoshi Nakamoto presúva Bitcoiny? $400k v BTC sa nepohlo od roku 2009!

0

Absolútne šialenstvo spustil tweet známeho účtu Whale Alert, ktorý hlási masívny pohyb Bitcoinov z peňaženky ktorá nebola aktívna od roku 2009. 40 BTC sa presunulo z jednej z najstarších peňaženiek na inú neznámu peňaženku. Whale Alert hlási, že ide o možný účet tajomného zakladateľa Bitcoinu, ktorý je známy pod pseudonymom Satoshi Nakamoto.

Whale Alert dodáva, že tieto coiny boli vyťažené ešte v prvom mesiaci existencie Bitcoin siete! V tom čase sa o túto kryptomenu zaujímalo iba zopár jedincov a preto sa špekuluje, že možno ide o wallet samotného Satoshiho.

Transakciu si môžete na vlastné oči pozrieť na webe blockchain.com.

Je vhodné poznamenať, že ide o prvý prípad za posledné tri roky, čo sa pohli tak prastaré coiny. Ak zistíme ďalšie informácie, budeme ich dopĺňať do tohto článku a informujeme vás o tom na našich sociálnych sieťach. Sledujte nás na facebooku, nech vás neobídu ďalšie správy.

Zaujímavé je, že podľa analýzy whitepaperov Satoshi Nakamoto nezaložil iba Bitcoin, ale aj ďalšiu populárnu kryptomenu. Monero niektorí ľudia považujú za najdokonalejšie a najprepracovanejšie Satoshiho dielo. Viac informácií nájdete tu:

Výskum naznačuje, že Satoshi Nakamoto založil aj Monero

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre