Analýza BTC, ETH – Tieto kryptomeny nakupujú miliardári – Mal by som aj ja?

0

V dnešnom článku sa pozrieme na prehľadnejší rozbor a zároveň analýzu na BTC a ETH. Na úvod treba zdôrazniť, že ide o jediné dve kryptomeny, ktoré tu už nejakú dobu sú a nesmú chýbať v mojom portfóliu. Dokonca by som si dovolil tvrdiť, že BTC a ETH sú moje top kryptomeny na investovanie. Tým samozrejme nechcem tvrdiť, že po niekoľkých rokoch sa neobjaví na scéne ďalší skvelý projekt. Ako potencionálny favorit, ktorému sa v poslednej dobe darí je napríklad aj Binance. Kvalitná burza s ďalšími produktami vrátane Binance Lab výrazne mení rozmer obchodovania s kryptomenami. Je teda stále vhodné zainvestovať do BTC, alebo by som mal nakúpiť napríklad menej známejšie altcoiny?

Pravidelné updaty a analýzy na Bitcoin môžete sledovať v tejto sekcii.

Skôr ako sa vrhneme na analýzu, chcel by som zdôrazniť, že táto analýza je čisto len môj osobný názor. Nejde o odporúčanie na nákup. A teraz späť už k téme. Množstvo otázok pod článkami smeruje na to, či je stále ten správny čas na nákup? Podľa môjho názoru nikdy nie je neskoro.

BTC/USD – Veľký potenciál, no nemôžeme si byť istí

Bitcoin v minulosti ukázal, že aj v ťažkých časoch sa vždy chytil a začal rásť. Ide o nové aktívum, podobné napríklad akcii Apple v 20. storočí. Zatiaľ čo na rozhraní storočí táto firma prišla s revolučnou elektronikou, tak Bitcoin na začiatku 21. storočia prináša revolučný platobný systém. Nemám žiadne pochybnosti o tom, že Bitcoin tu bude aj o ďalších 10 rokov, a dokonca ešte silnejší ako teraz.

ETH, Analýza BTC, ETH – Tieto kryptomeny nakupujú miliardári – Mal by som aj ja?
20.05. 2020 BTC/USD

Začne ešte v priebehu tohto roka rásť, alebo si budeme musieť počkať? Popravde by som bol ešte trpezlivý. V minulosti sa nový bullish cyklus začal obvykle niekoľko mesiacov po halvingu. Nie je vylúčený tohtoročný rast na nové ATH, zastávam však názor, že až rok 2021 bude kľúčový v ďalšom cenovom vývoji.

Miliardári, inštitúcie a veľké investičné fondy teraz vo veľkom skupujú BTC. Z dlhodobého hľadiska teda určite budeme rásť. Nemusí to však byť okamžite. tradiční investori sa nikam neponáhľajú. Svetové elity vo veľkom nakupujú krypto! – Grayscale skúpil 33% vyťažených Bitcoinov

ETH/BTC – Koniec bearish trendu?

ETH, Analýza BTC, ETH – Tieto kryptomeny nakupujú miliardári – Mal by som aj ja?
20.05. 2020 ETH/BTC

ETH rovnako podľa môjho názoru ešte má čas. Pokiaľ by do krypto sveta prišiel nový kapitál, tak môžete očakávať, že začiatočníci začnú nakupovať Bitcoin a až potom sa poobzerajú po alternatívnych kryptomenách. Pokiaľ BTC nebude na ATH, tak nebudem rozmýšľať nad veľkým zhodnotením na altcoinoch. Aj naďalej, ako počas posledných mesiacov, sa bude len stále dokola prelievať kapitál z altcoinov do BTC a naopak.

Autorom týchto analýz je Ľuboš z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácií získaš na tomto odkaze.

Ako použiť túto analýzu?

Kryptomagazin.sk nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre