alienrun_earn_game_bitcoin_android

Bitcoin Aliens je malé herné vývojové štúdio, ktoré prinieslo pre platformu Android už niekoľko hier s kryptomenovým odmeňovaním za hranie. Či ide o FreeLitecoin, FreeBitcoincash alebo Blockchain game. Dnes predstavíme zatiaľ ich najvydarenejší kúsok hlavne po hracej stránke.

O čo v hre vlastne ide?

V tejto graficky jednoduchej arkádovke potrebujete dostať bežiaceho mimozemšťana naprieč rôznym nástrahám a prekážkam až do úspešného cieľa. Začína to nevinným preskakovaním a pokračuje antigravitačným prepínaním, spomaľovaním a inými besnotami, ktoré vám zaručia hodiny zábavy 🙂

Rôzne režimy, rôzne šťastie v lotérii

Hra je prioritne hrou, a teda o nejakých veľkých peniazoch za odmenu sa nedá rozprávať. To asi pri žiadnej hre. Hra Alien Run má Daily Mission režim, ktorý je aktívny dvakrát za deň a obsahuje 8 misií, po splnení ktorých (samozrejme všetkých) dostanete odmenu v rozmedzí 20 – 300 satoshi. Najčastejšie sú to samozrejme práve tie nižšie sumy.

Druhým módom je Play Adventure. Obsahuje desiatky levelov, ktoré postupne prechádzate. Po každých piatich sa vám spustí lotéria, ktorá vás opäť odmení sumou pár satoshi. Náročnosť levelov je samozrejme čoraz vyššia a vy potrebujete šikovné prsty, aby ste došli čo najďalej.

Ako je to s vyplácaním a čo je ešte výhodou?

Po nainštalovaní a spustení Alien Run ste vyzvaní k zadaniu emailu. Email je nutné použiť z Coinbase a tým sa spáruje s vašou bitcoinovou peňaženkou. V tej chvíli už hra vie, kde má satoshi posielať a záleží len od vás a vašej šikovnosti, koľko ich nahráte. Vyplácanie prebieha pri dosiahnutí 1 000 satoshi. A teraz bonus na záver!

Tvorcovia tejto hry Bitcoin Aliens vytvorili ešte aplikáciu Free Bitcoin, ktorá je akoby samotnou lotériou a je možné pomocou nej získať ďalšie satoshi. Čo je ale výhoda? Obidve tieto aplikácie majú spoločný účet. Nahrané satoshi sa vám sčítajú a vy máte väčšiu šancu nazbierať minimálny počet na výplatu s dvoma aplikáciami ako s jednou.

Okrem denných misií a Adventure módov viete satoshi získať ešte sledovaním reklám, ktorých vždy zopár za deň pribudne. Dokonca je v hre aj tzv. offerwalls, kde viete po vyplnení rôznych testov a dotazníkov získať ďalšie satoshi. Rovnako je v hre funkčný aj referral systém, čo vie tiež pomôcť k hromadeniu krypta.

Záver:

Alien Run je príjemná oddychovka a pokiaľ naozaj nemáte čo na práci, viete pomocou nej a druhej aplikácie Free Bitcoin získať dohromady 1 000 satoshi aj za pár dní. Všetko je však o šťastí v lotérii. Príjemnú zábavu 🙂

Čo ďalej čítať?

Kam to až môže cena Bitcoinu dotiahnuť? – Predikcie 1. časť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance