Web cointelegraph nedávno vyspovedal známeho analytika Scotta Melkera, ktorý prekvapil zaujímavými vyhláseniami o druhej najväčšej kryptomene. Ethereum ETH vidí, ako coin s obrovským potenciálom a očakáva, že v tomto roku bude opäť ziskovejší, ako Bitcoin.

Súčasné obdobie konsolidácie Bitcoinu vidí, ako skvelý katalyzátor pre Ethereum. Cena tejto kryptomeny dokonca nedávno dosiahla nové historické maximum a podľa Scotta čoskoro stúpne ešte vyššie.

Ethereum má obrovský potenciál! Je to, ako investovať v 90-tych rokoch do internetu

Do konca roka by sa jeden Ether mohol obchodovať za 10 000 dolárov. Je si tak istý potenciálom Etherea, že ho dokonca začal pravidelne dokupovať namiesto Bitcoinu. Investičnou stratégiou dollar cost averaging

Na námietky skeptikov odpovedal jednoducho:

“Je to pre mňa, ako investícia do internetu začiatkom 90-tych rokov. Nechápem, prečo by mal byť môj odhad šialený. Stačí, ak Ethereum stúpne o 400%. Bitcoin v minulom roku spravil dvakrát väčší zisk.”

Ktorý coiny podľa vás do konca roka spraví väčší zisk?

View Results

Loading ... Loading ...

Ak viete po anglicky, jednoznačne odporúčame vypočuť si celý rozhovor s Melkerom.

Chcete aj vy nakupovať Bitcoin, Ethereum, či ďalšie digitálne mince? V tom prípade si nájdite kvalitnú a overenú zmenáreň, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch. My odporúčame burzu Binance, ktorá ponúka široký výber kryptomien a denne ju používajú desiatky miliónov traderov z celého sveta. Na Binance môžete navyše získať úroky za dlhodobé držanie kryptomien a stablecoinov.

Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre