Binance akciové tokeny

Burza Binance opäť rozširuje svoje služby. Ako prvá veľká kryptomenová zmenáreň od dnešného dňa svojím klientom ponúka investíciu do akcií prostredníctvom akciových tokenov. Hodnota týchto digitálnych mincí sleduje cenu samotných akcií. Ako prvé sa na Burzu Binance dostali akcie Tesly.

>>>Odkaz na obchodné páry akciových tokenov (zatiaľ iba TSLA/BUSD)<<<

Akcie na Binance? Na čo je to dobré, ako to funguje a je to bezpečné?

Ide teda v podstate o deriváty. Ale pozor! Nejde o decentralizované mince, ako napríklad Dai. Pri investícii do týchto tokenov musíte dôverovať ich správcovi, ktorým je v tomto prípade plne licencovaná a regulovaná spoločnosť.

Každý akciový token je kolateralizovaný a krytý spoločnosťou CM-Equity AG, ktorá ma licenciu na tento druh činnosti. CM-Equity AG za vás nakupuje a predáva samotené akcie a uchováva ich na účte správcovskej spoločnosti.

Pre obchodníkov s kryptomenami sú akciové tokeny skvelá príležitosť, ako trochu diverzifikovať svoje portfólio. Nákup akcií technologických firiem môže fungovať, ako hedge proti volatilite Bitcoinu, či ďalších digitálnych assetov.

Chceli by ste nakupovať na kryptoburze aj akcie?

View Results

Loading ... Loading ...

Ak ešte nemáte účet na burze Binance, vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Okrem Tesly môžete na Binance samozrejme (aj na páku) obchodovať kryptomeny, prípadne získať úroky ich stakovaním na DeFi projektoch, v Launchpoole, či lendingom na platforme Earn. Návod na Binance Earn nájdete tu:

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.