amazon bitcoin

Jedna z najväčších svetových firiem Amazon plánuje tento rok oficiálne prijať Bitcoin ako možnosť platby. S touto správou prišiel anonymný zdroj, ktorý ju odovzdal londýnskym obchodným novinám City A.M. Amazon chce ako prvé akceptovať platby v BTC, čím sa v budúcnosti vytvoria podmienky pre širšie akceptovanie kryptografických transakcií.

„Nejde len o samotné riešenie platieb s kryptomenami. Ide o plnohodnotnú a dobre prediskutovanú súčasť mechanizmu fungovania spoločnosti Amazon.“

Bitcoin je s určitosťou cieľom číslo jeden, pri čom ambície Amazonu v oblasti kryptomien siahajú omnoho ďalej.

V našej VIP skupine sa môžeš naučiť analyzovať grafy a na základe nich ziskovo obchodovať na burze. Pridaj sa do skupiny a zisti, že obchodovanie nie je zložité. Len treba správne vedieť narábať s grafom. Všetko ťa naučíme.

Prečítajte si tiež: TOP dôvody, prečo sa teraz oplatí investovať na burze do kryptomien

StormGain

„Celý tento projekt je v podstate pripravený na spustenie.“

Príde Amazon s vlastnou kryptomenou?

Okrem toho, že chce Amazon prijať Bitcoin ako platidlo, má v pláne aj vyvinúť vlastnú kryptomenu a to už v roku 2022.

Môže vás zaujímať: Bitcoin sa čoskoro vráti späť na 40 000 dolárov – Ukazuje to tento model!

Tieto špekulácie sa objavili, keď uverejnili veľmi zaujímavú pracovnú ponuku s názvom “Digital Currency and Blockchain Product Lead”. Popis práce je v skutku zaujímavý. Zamestnanec na tejto pozícií sa bude podieľať na stratégií vývoja digitálnej meny a produktového plánu spoločnosti Amazon. Samozrejmosťou je, že kandidát musí dokonale ovládať znalosti z oblasti blockchainu a digitálnych mien. Nie je to však prvý krát, čo spoločnosť Amazon prišla s pracovnou pozíciou z oblasti kryptomien. Vo februári prijali viacero odborníkov, ktorí sa budú podieľať na vývoji novej krypto platformy.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.