Blockchain Elrond
Blockchain Elrond. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Aktuálne je takmer celý trh s kryptomenami pevne pripútaný k BTC, ktorý režíruje pohyb. Nájdu sa však aj projekty, ktoré si idú svojou vlastnou cestou. Takouto kryptomenou je Elrond, ktorý za posledné tri dni dosiahol až 60 % profit.

Elrond masívne rastie

Elrond sa stáva jednou z najpopulárnejších blockchainových sietí. Pozitívne obdobie sa odzrkadľuje aj na cene tokenu EGLD, ktorý len pred pár hodinami dosiahol nové historické maximum na úrovni 495 USD.

EGLD/BUSD
EGLD/BUSD 1H TF. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať: Ako overiť účet na burze Binance – návod krok po kroku

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Čo je za tým? Hlavným dôvodom tohto extrémneho rastu je vznik nového programu likvidity s výškou 1,29 miliardy USD, ktorý bol predstavený dňa 19. novembra. Iniciatíva je smerovaná na spustenie natívnej decentralizovanej burzy Maiar.

Tento zaujímavý projekt decentralizovanej burzy bude na prevod finančných prostriedkov využívať svoj vlastný token MEX. Až 282 miliónov USD bude rozdelených medzi užívateľov, ktorí poskytujú likvidity v EGLD, MEX a USDC.

Zakladateľ a generálny riaditeľ EGLD, Benjamim Mincu:

„V súčasnosti je v sieti Elrond k dispozícii viac ako 100 000 transakcií. Distribúciou Maiar DEX k ďalšej miliarde používateľov kladieme základy reálneho globálneho finančného systému, ktorý je prístupný každému a všade.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre