Elon Musk stále podporuje DOGE
Elon Musk stále podporuje DOGE. Zdroj: Shutterstock, Vectorfarmer

Šéf Tesly Elon Musk svojím najnovším tweetom dokázal, že jeho nadšenie okolo Dogecoinu neutícha.

Elon Musk a Dogecoin

Vo svojom poslednom príspevku sa opäť zastal komunity DOGE a následne vyzval generálneho riaditeľa najväčšej kryptomenovej burzy Binance, Chanpenga Zhaoa, aby ho oboznámil so situáciou okolo Dogecoinu.

Prečítaj si tiež: Cardano aj naďalej plánuje revolučné zmeny – Hoskinson odkazuje hodlerom, aby zostali pokojní

Musk s veľkou pravdepodobnosťou mieril svoj príspevok na nedávny problém burzy Binance, ktorý súvisel s obmedzením výberu tokenov DOGE.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Neskôr sa ukázalo, že problém mal priamy súvis s aktualizáciou jadra Dogecoinu, ktorá spôsobila, že sa niektoré transakcie zasekli priamo v blockchaine. Čo je však najzávažnejšie, problémy pretrvávajú už dlhšiu dobu a nikto s tým nič nerobí.

Mohlo by ťa zaujímať: Ako funguje spaľovanie mincí BNB a prečo je to veľmi dôležitá fundamentálna udalosť na kryptotrhu

Čo navrhuje Elon?

Generálny riaditeľ Tesly je jedným z najväčších a najznámejších fanúšikov tokenu DOGE. Jeho plány s týmto projektom neutíchajú. Pred nedávnom Musk podporil návrh používateľa, ktorý navrhol, aby komunita stiahla svoje tokeny z úverových programov, aby nepoužívali burzy na držanie, ale aby uprednostnili súkromné peňaženky.

To však nebol posledný návrh. Na začiatku tohto roka sa Musk snažil presadiť, aby sa výrazne znížili transakčné poplatky v sieti a aby došlo k zlepšeniu spoľahlivosti pri platobných procesoch.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre