Ekosystém Cardano
Ekosystém Cardano. Zdroj: Shutterstock, Zeedign.com

Charles Hoskinson je presvedčený o sile Cardana. Podľa zakladateľa tohto ekosystému je Cardano tou najlepšou možnosťou v oblasti kryptomien.

Cardano s veľkými plánmi

Charles Hoskinson uviedol, že aj napriek množstvu aktualizácií, ktoré v sieti prebehli, chystajú revolučnú premenu blockchainu.

Mohlo by ťa zaujímať: Je teraz správny čas nakúpiť Bitcoin?

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prvým dôležitým faktorom zmeny sú tzv. rollupy. Tie vykonávajú transakcie mimo blockchainu prvej vrstvy. Rollupy majú za úlohu zvýšiť výkon a znížiť poplatky za plyn. V rozhovore spomenul aj dôležité nástroje, ktoré pomáhajú riešiť problémy so škálovateľnosťou a súkromím, ktoré sa vo svete kryptomien neustále objavujú. Ide napríklad o projekt Sonic. Ďalším významným projektom v sieti Cardano je spoločnosť StarkWare.

„Návrhy tejto spoločnosti sú prakticky odolné voči budúcnosti, využívajú rôzne šifry, ktoré sú založené na hashovaní. Nie sú však dostatočne efektívne.“

Prečítaj si tiež: Manažéri hedžových fondov uprednostňujú Bitcoin pred zlatom: Je to lepší uchovávateľ hodnoty!

Hoskinson ďalej spomenul aj fond Catalyst.

„Je to skvelý projekt pre niekoho, kto chce pracovať v sieti Cardano. Myslím si, že máme jednu z najlepších pozícií v kryptomenovom priestore.“

Samozrejme, nezabudlo sa ani na projekt Hydra, ktorý je považovaný za kľúčový projekt pri pretváraní blockchainu. Hydra sieti poskytuje vyššiu efektivitu, pretože zabezpečuje spracovanie transakcií mimo blockchainu. Momentálne sú vývojári stále vo fáze testovania, pričom termín vydania stále nie je známy.

Charles Hoskinson na záver ubezpečil všetkých hodlerov a komunitu, aby boli v súvislosti s Cardanom pozitívni. Zmena je blízko.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre