Elon Musk oznámil zmeny na Twitteri
Elon Musk oznámil zmeny na Twitteri, zdroj: shutterstock.com/cometa geo

Binance

Elon Musk tento týždeň zrealizoval jeden z najväčších obchodov na svete. Kúpil podiel sociálnej sieti Twitter za 44 miliárd USD. Nastať majú aj nové zmeny. Podľa jeho slov má byť jednou z noviniek možnosť platby v Dogecoine.

Aké zmeny sa budú realizovať?

Elon Musk s kúpou sociálnej siete oznámil aj niekoľko zmien. Medzi nimi sú hlavne väčšia sloboda prejavu a menej cenzúry. Pridať sa majú nové funkcie, algoritmy a systémy na elimináciu spam botov. Ďalšou zmenou má byť aj implementácia platieb v Dogecoine.

Dogecoin po oznámení vyrástol
Dogecoin po oznámení vyrástol, zdroj: tradingview.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Táto správa spôsobila okamžitý rast ceny tejto meme kryptomeny o 40 %. Rastúci trend ale dlho nevydržal a cena sa vrátila na rovnaké hodnoty, na akých bola posledné dni. V minulosti oznámila prijatie platieb v Dogecoine aj ďalšia spoločnosť, ktorú vlastní Elon Musk, Tesla. Vtedy cena kryptomeny rovnako zaznamenala veľký pohyb a následne spadla. Okrem Muskových firiem neexistuje žiadna ďalšia veľká spoločnosť, ktorá by akceptovala Dogecoin.

Prečítaj si aj: Ako Elon Musk svojou kúpou Twitteru ovplyvní trh kryptomien a akcií?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre