Tesla a Bitcoin

Cena Bitcoinu dnes po týždni plnom strát behom niekoľkých hodín stúpla o 4000 dolárov po tom, čo CEO automobilky Tesla Elon Musk na svojom Twitteri oznámil veľkú novinku. Špekulovalo sa o tom posledných 5-6 mesiacov a dnes je to potvrdené! Tesla prijíma platby v Bitcoinoch! BTC však nebude predávať. Všetky mince si nechá.

Tesla na prijímanie BTC používa vlastný software a mince nebude predávať

Odteraz môžete kupovať Tesly za Bitcoiny, napísal Elon na twitter.

Tesla na prijímanie platieb používa výhradne vlastný a verejný software a firma sama operuje Bitcoin nody, aby zaistila maximálnu bezpečnosť. Nespolieha sa teda na externé platobné brány.

Ak zákazník zaplatí Bitcoinom, Tesla túto mincu uchová a neplánuje ju predať za dolár či inú fiat menu.

Prečítajte si: Bitcoin stúpol o $3000, altcoiny ďalej stagnujú, čo sa bude diať v apríli?

Podarí sa Elonovi spustiť ďalšiu vlnu BTC HYPU?

Keď TESLA na konci januára oznámila nákup BTC za 1,5 miliardy dolárov, cena tejto kryptomeny vystrelila o takmer 100%, niektoré altcoiny spravili aj 1000-percentné zisky.

Už dávnejšie sme písali, že Bitcoin je viac menej pripravený na ďalší rast. Zotavil sa z korekcie a má za sebou 14-dňové obdobie konsolidácie, počas ktorého mali veľkí hráči šancu akumulovať BTC. Záujem o Bitcoin je teraz obrovský a je iba otázkou času, než opäť vystrelí. Chýba mu však finálny impulz, ktorý spustí ďalší HYPE.

Myslíte si, že toto Elonove oznámenie by mohlo spiustiť ďalšiu vlnu BTC bullrunu?

View Results

Loading ... Loading ...

Na záver ešte odporúčame prečítať si túto skvelé radu Elona Muska:

Touto radou od Elona Muska by sa mal riadiť KAŽDÝ majiteľ kryptomien