Musk začína mať obavy o Twitter
Musk začína mať obavy o Twitter. Zdroj: Shutterstock, Sergei Elagin

Elon Musk stále nerealizoval kúpu najväčšej sociálnej siete. V čom je problém? Šéf Tesly chce presne vedieť, aký je presný počet falošných účtov na Twitteri. Ako to chce zistiť?

Musk a Twitter

Dohoda o kúpe sociálnej siete stále nie je dokončená. Muskova akvizícia za 44 miliárd dolárov sa tak zatiaľ nemôže zrealizovať. Šéf Tesly potrebuje jasné a presné informácie od generálneho riaditeľa Twitteru, aký je rozsah botov, resp. falošných účtov.

20 % falošných/spamových účtov je síce 4-násobok toho, čo tvrdí Twitter, ale môže to byť oveľa viac,“ uviedol Musk

Prečítaj si tiež: Špičkový krypto-analytik očakáva silný odraz Bitcoinu – tento bullrun vraj prekoná očakávania

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Zdá sa, že ide o zásadný problém. Musk sa na konferencii v Miami taktiež vyjadril, že sa nechystá realizovať žiadne opätovné rokovania.

Je to vylúčené. Totiž, vedieť presne, koľko botov na platforme existuje, je rovnako neznáme, ako ľudská duša.

A čo nato generálny riaditeľ Twitteru Parag Agrawal?

Naše skutočné interné odhady za posledné štyri štvrťroky boli všetky výrazne pod 5 %.

Bohužiaľ, tieto debaty medzi hlavnými účastníkmi obchodu spôsobujú značné problémy držiteľom akcií. Tie sa po Muskových komentároch prepadli o viac ako 19 %.

Nie je to prvýkrát, čo sa u šéfa Tesly objavili obavy v súvislosti s aktivitou botov. Považuje to za hlavnú prioritu. Pokiaľ sa tento zásadný problém nevyrieši, celá transakcia môže nakoniec zlyhať.

Čítaj ďalej: Vitalik Buterin: „Terra by mala chrániť malých hodlerov a nie veľryby!“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance