CryptoAds bude rozdávať nové hardware peňaženky

BITmarkets BITmarkets

Ako pravdepodobne všetci z kryptosveta vieme, jeden z najväčších problémov tohto sektora je bezpečnosť peňaženiek. Problémy ako podvody, krádeže, phishing alebo hacky musia byť zvážené všetkými investormi a ľuďmi, ktorí držia kryptomeny. Experti odhadujú, že prostredníctvom útokov na kryptopeňaženky bolo iba v roku 2018 odcudzená až jedna miliarda dolárov. Najlepším možným riešením proti takýmto hrozbám sú hardware peňaženky, nad ktorou majú používatelia plnú kontrolu. Práve to ponúka aj CryptoAds Marketplace(tokensale.cfc.io).

CryptoAds a hardware peňaženky

Táto platforma sa zaručuje za to, že prostredníctvom malého zariadenia, ktoré obdrží každý používateľ, budú automaticky jeho kryptomeny v bezpečí. Následne môže toto zariadenie používať daný zákazník tak, ako sa mu páči. Nová hardware peňaženka bude chrániť kryptomeny prostredníctvom bezpečného privátneho kľúča. Alfanumerické heslo na zariadení si pochopiteľne každý užívateľ zvolí sám. Zaujímavosťou je, že  sa toto zariadenie bude prepájať s počítačom prostredníctvom Bluetooth.

V budúcnosti je takisto naplánované darovať takéto hardware zariadenie všetkým používateľom CryptoAds, ktorí budú na svojich účtoch držať kryptomeny v hodnote viac ako 200 dolárov. Rovnako bude toto zariadenie rozdávané ako darček pre tých, ktorí si zakúpia CRAD tokeny v hodnote aspoň 200 dolárov počas prebiehajúceho ICO. To sa práve prehuplo do verejnej fázy predaja. CryptoAds Marketplace sa snaží vytvárať svet digitálneho marketingu, v ktorom sa konzumenti budú môcť pozerať na nimi zvolený obsah reklám.

Distribútori budú navyše platený priamo od značiek, ktoré budú chcieť svoje reklamy sprostredkovávať prostredníctvom daných distribútorov. Platforma bude poskytovať aj možnosti pre marketingových pracovníkov, ktorí budú môcť využívať najmodernejšie stratégie tak, aby im ich reklama bola cielená a úspešná.

Výborné podmienky pre inzerentov

CryptoAds umožnia inzerentom zdieľať ich vlastné videá, štandardné videoklipy, vertikálne alebo 360 video reklamy ale iné druhy reklamy, ktoré sú na internete dostupné. Jason Hung, ktorý je spoluzakladateľom Treascovery, Chidopi a Timboxu, je takisto aj poradcom pre tento projekt, v ktorom on osobne vidí obrovský potenciál.

”Ide o systém, z ktorého budú prosperovať všetky strany.”

Inzerenti budú môcť jednoducho nájsť distribútorov pre ich obsah, zatiaľ čo majitelia web stránok budú môcť poskytovať rôzne štatistiky priamo daným inzerentom. Popri všetkom budú používatelia týchto stránok dostávať reklamy iba s obsahom, ktorý bude adresovaný priamo pre nich. CryptoAds si takýmto spôsobom preráža cestu do budúcnosti marketingu, v ktorej by malo CryptoAds zohrať obrovskú úlohu. Jason Hung si navyše myslí, že takýto projekt má potenciál zlepšiť životy všetkých ľudí, ktorí v ňom budú zapojení. A v spojení s hardware peňaženkou, ktorú CryptoAds poskytne, by navyše malo byť všetko úplne bezpečné.

CryptoAds Marketplace

CryptoAds Marketplace pochádza od tých istých ľudí, ktorí stáli za zrodom projektu ako CallFreeCalls (CFC) VOIP aplikáciu, ktorá umožňuje volania a SMS pre svojich klientov úplne zadarmo. CFC platforma, ktorá mala až 7 miliónov užívateľov bude takisto implementovaná na blockchain.

Platforma CryptoAds bude mať napríklad prvok známy ako software development kit (SDK), ktorý si budú môcť stiahnuť všetci užívatelia danej platformy. To umožní integrovanie CryptoAds do ich vlastných aplikácií, aby mohli poskytovať rovnaké služby ako samotná CryptoAds platforma, za čo by mali dostať odmenu.

Blockchain technológia umožní tímu zlepšiť reklamný sektor napríklad prostredníctvom smart kontraktov. Tento systém tak úplne obmedzí potrebu na tretie strany, ktoré si často účtujú nehorázne sumy. Rovnako však úplne odstránia možnosť na akýkoľvek podvod. Takisto systém umožní hodnotiť jeden druhého. To umožní distribútorom a inzerentom robiť informované rozhodnutia o tom, koho služby budú využívať.

Záver

Celý CryptoAds projekt bude poháňaní CRAD tokenmi, ktorý sa dá aktuálne zakúpiť prostredníctvom ICO fázy, ktorá bude trvať až do 16.júla. Zakladateľ a CEO CryptoAds, Oleksii Vingradov povedal, že sa rozhodli mať ICO čo najdlhšie, aby mal každý možnosť si tokeny zakúpiť.

”Čaká nás ešte zaujímavý proces. Už teraz sme dostali obrovské množstvo ponúk na spoluprácu s rôznymi spoločnosťami zaujímajúcimi sa o blockchain. Väčšina z týchto spoločností zdieľa našu víziu. To ma utvrdzuje v tom, že sme na dobrej ceste a poskytujeme produkt, o ktorý bude záujem.”

Pre viac informácií o CryptoAds, kliknite na tokensale.cfc.io

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.