Coinbase sa chystá odkúpiť startup Earn.
Coinbase sa chystá odkúpiť startup Earn. Zdroj: shutterstock.com/NadezdaMurmakova

Vo svete kryptomien nie je o nové projekty núdza. Denne vychádzajú nové aplikácie alebo začínajú rôzne ICO. Nie je preto žiadnym prekvapením, že akonáhle vyjde projekt s veľkým potenciálom, strhne na seba pozornosť. Jedným z takýchto projektov je aj Earn.

Coinbase pravdepodobne odkúpi Earn.com

Podľa zdrojov blízkych burze Coinbase sa má táto najväčšia a najpopulárnejšia burza v Spojených Štátoch pokúsiť o odkúpenie jedného zo startupov – Earn.com. Iba nedávno sa tento startup premenoval zo svojho pôvodného názvu 21.co. Táto spoločnosť zo San Francisca od svojich investorov vyzbierala v začiatkoch až 225 miliónov dolárov.

Cena, za ktorú by mala Coinbase odkúpiť Earn.com je momentálne nejasná. Udajne sa hovorí o rôznych čiastkach. Tou najmenšou by mala byť cena 30 miliónov dolárov. Iný zdroj však tvrdí, že celková suma, ktorá by mala zahŕňať kryptomeny, peniaze, akcie, by sa mala vyšplhať až na 120 miliónov dolárov.

Nič však zatiaľ nie je isté. Earn.com totiž rokuje nie len s burzou Coinbase. O tento startup má záujem údajne viacero veľkých spoločnosti z kryptosveta. Aj napriek tomu, že Coinbase a Earn.com ešte oficiálne nič nepotvrdili, Coinbase nezaháľa. V marci totiž Coinbase najali Emilie Choi. Tá má skúsenosti z LinkedIn, kde bolo jej hlavnou úlohou práve dohadovanie spoluprác a kontaktov.

Tiež sa hovorí aj o budúcej spolupráci medzi CEO Earn.com, Balaji Srinivasan a Coinbase. Balaji Srinivasan by mal byť jedným z nových členov tímu Coinbase potom, čo by bol Earn odkúpený práve Coinbase burzou.

Záver

Ak k dohode medzi Coinbase a Earn.com príde, určite vás o tom budeme informovať. Mohlo by sa totiž jednať o jednu z najväčších kúp v kryptosvete. Avšak kým sa tak stane, každá z týchto spoločností pôjde svojou cestou.

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Zdroj:
coindesk.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance