BAT

Coinbase je jedna z najväčších a najznámejších kryptozmenární. Na svojej len nedávno spustenej platforme Coinbase Earn ponúka kryptomeny zdarma. Ide o výučbovú platformu, ktorá odmeňuje používateľov za to, že pozrú niekoľko výukových videí a vyplnia nejaké kvízy. Po 0x (ZRX) teraz nasleduje BAT. Môžete získať až 10 dolárov v tokenoch BAT a zároveň sa naučiť základné informácie o open-source internetovom prehliadači Brave.

Coinbase

Coinbase odvádza skutočne skvelú prácu. Ide pravdepodobne o najlepšiu zmenáreň, kde možno zakúpiť kryptomeny za eurá. Zároveň majú aj burzu Coinbase Pro, ktorú mnohí z vás využívajú, pretože ponúka možnosť obchodovať bez poplatkov a považuje sa za pomerne bezpečnú. Coinbase navyše postupne pridáva nové kryptomeny.

A nielen to… Teraz pridali možnosť, ako môžete získať pár dolárov v kryptomenách bez toho, aby ste ich museli kupovať. Nie je pritom potrebné nič viac, len sa pozrieť na pár kratučkých videí o danom projekte a vyplniť nejaké interaktívne kvízy. Ide naozaj o skutočne skvelú vec a osobne som z toho celkom nadšený.

Vďaka podobným projektom by sa mohlo zvýšiť povedomie ľudí o význame a zmysle jednotlivých kryptomien. V Coinbase veria, že kryptomeny a ich technológie predstavujú prielom v oblasti počítačovej vedy, ktorá zmení internet aj globálny finančný systém k lepšiemu.

Coinbase Earn

Zarábajte krypto, zatiaľ čo sa učíte o krypte. To je hlavná myšlienka, ktorá stojí za spustením stránky Coinbase Earn. Ide o výukový portál, ktorý vám prostredníctvom niekoľkých krátkych videí odovzdá základné info o niektorých kryptomenách zalistovaných na Coinbase. Zatiaľ sú tu Ox (ZRX) a po novom aj BAT. Videá sú v angličtine, ale sú vytvorené veľmi jednoduchým jazykom, aby im čo najviac ľudí porozumelo.

Ďalšie projekty budú pravdepodobne nasledovať, takže sa určite oplatí byť pripravený. Ak ešte nemáte účet na Coinbase, prečítajte si náš návod. Môžete získať 10 dolárov v Bitcoinoch za svoj prvý nákup.

Prečo je dobré vedieť, čo je Brave browser

Okrem tokenov zadarmo získate ešte niečo lepšie – informácie. Samotné projekty kryptomien ako 0x alebo BAT sú totiž veľmi zaujímavé. Rušivá a často aj nebezpečná reklama, špehovanie používateľov internetu, predaj ich dát… To sú niektoré základné problémy, ktorým sa pri používaní bežných web prehliadačov prakticky nevyhnete.

Brawe to chce zmeniť a ponúka svojim používateľom súkromné, bezpečné a rýchle prehliadanie webu. Ich misiou je doslova opraviť web. Je toho ešte oveľa viac, ale o tom až zase niekedy nabudúce. Ak by ste predsa len radi ďalšie info, využite hneď teraz výučbovú platformu Coinbase Earn kliknutím na nasledovný odkaz: https://www.coinbase.com/earn

Záver

Som naozaj nadšený z podobných projektov, ktoré ponúkajú možnosti, ako kryptomeny ukázať v lepšom svetle. V poslednom čase o kryptoburzách často počujeme v spojení s nejakým podvodom, hackom a podobne. Aj preto je len a len dobre, keď prichádzajú takéto skvelé novinky práve zo strany niektorej zo zmenární a búrz. Coinbase je v tomto ohľade skutočným ťahúňom, ktorý zatiaľ odvádza veľmi dobrú prácu pre celý krypto-ekosystém.

Edukatívny obsah spojený s možnosťou zarobiť si pár tokenov je skvelou ukážkou toho, ako možno zvýšiť povedomie o kryptomenách a ich projektoch a rozšíriť ich využitie na to, na čo boli stvorené – teda nielen na obchodovanie. Coinbase získa nových používateľov, daná kryptomena získa pozornosť a vy môžete získať pár dolárov v zaujímavých tokenoch zadarmo.

-Kytka

Zdroje:
https://www.newsbtc.com/
https://www.coinbase.com/earn
https://twitter.com/coinbase

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Kytka.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance