Chytajú kryptomeny druhý dych?

BITmarkets BITmarkets

To čo sa stalo v posledných dvoch dňoch potvrdzuje, že trh s kryptomenami má ešte stále veľký potenciál. Pri pohľade na reálne volume sa to možno nezdá, no už dlho sa neobchodovalo toľko kryptomien ako v roku 2019.

Väčšina coinov dosiahla hodnoty, na ktorých sa naozaj oplatí nakupovať. Predpovede na najbližšie mesiace sú relatívne jasné. Bitcoin nespraví žiadny väčší bull-run, no ďalšie prepady tiež nie sú veľmi pravdepodobné. Pokles na cca 2 500 $ je síce možný, no to nie je problém. O dva roky už budeme niekde úplne inde.

Získajte 10 $ ZADARMO: Coinbase Earn rozdáva BAT – učte sa a zarábajte tokeny zadarmo!

Nezabúdajme na OTC trading

A tak sa veľa coinov obchoduje mimo burzy. Míneri ich predávajú priamo veľkým hráčom a pohyb týchto coinov nie je na prvý pohľad zjavný. Prečo o tom píšem? No, pretože je to veľmi dôležité!

Prečo za posledný rok panuje medvedí trh? Pretože býky sa zatiaľ schovávajú. Nakupujú veľké množstvá kryptomien a čakajú na tú správnu chvíľu.

Zamiešajú karty inštitúcie?

Sľubne vyzerá aj možný vstup inštitúcií. Fidelity v prvom kvartáli 2019 predstaví svoje Bitcoin Custody riešenie vhodné pre inštitucionálnych investorov, čo pomôže pri schvaľovaní Bitcoin ETF. Chystaná burza Bakkt od ICE (Intercontinental Exchange) zase začne trend tokenizácie ekonomiky.

To všetko kryptomenám v horizonte 1– 2 rokov pomôže a dočkáme sa aj nových high, ale chce to čas. Takže…

Chytajú kryptomeny druhý dych?

Krátka odpoveď je NIE. Ešte sa ani nezačal otáčať trend. Iste, pumpa spred dvoch dní poteší a môže to započať ďalší rast až na 4 500 $, ale v priebehu niekoľkých mesiacov budeme pravdepodobne na nižších hodnotách, než na akých sme dnes. Táto fáza akumulácie môže trvať až do konca jesene 2019. Chce to trpezlivosť.

Kryptomeny ešte neobjavili svoj potenciál. Až sa tak stane, príde aj ďalší boom. Dovtedy môžeme pomaly nakupovať 🙂

Čo čítať ďalej?

Vidíme svetlo na konci tunela? Kryptomeny by vo februári mohli výrazne rásť!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: