Cardano má podľa Hoskinsona veľkú budúcnosť.
Cardano má podľa Hoskinsona veľkú budúcnosť. Zdroj: Shutterstock.com/Spyro the Dragon

Generálny riaditeľ spoločnosti IOHK Charles Hoskinson sa veľmi pozitívne vyjadril na adresu ekosystému Cardano, za ktorý priamo zodpovedá jeho spoločnosť.

Cardano je budúcnosť

Ak patríte k dlhodobým držiteľom natívneho tokenu ADA, povzbudivé slová Hoskinsona vás určite potešia. Jeho komentáre prišli ako reakcia na negatívne správy o kryptomenách v USA. Index PMI pre riadenie dodávok dosiahol vyššiu hodnotu ako sa očakávalo. Tento fakt dáva FED-u voľnejšie ruky pri zvyšovaní úrokových sadzieb. A práve tieto správy spôsobili pokles akcií a kryptomien.

Prečítaj si tiež: Táto kryptomena z TOP 20 dosiahla za tri mesiace rast viac ako 190 %

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Pád postihol aj token siete Cardano ADA. V čase písania tohto článku sa cena tokenu pohybovala na úrovni 0,467 dolárov. Táto hranica je veľmi blízko k minimu na úrovni 0,4306 dolárov.

ADA/USD
ADA/USD denný TF. Zdroj: TradingView

S určitosťou sa dá očakávať, že po dlho očakávanej aktualizácii Vasil sa ADA nakoniec vyberie smerom nahor. Spoločnosť IOHK na svojom twitteri zverejnila najnovšie informácie k hard forku.

Hoskinson na Twitteri vysvetlil, prečo cena tokenu ADA neodráža výbornú kondíciu ekosystému Cardano, o ktorej sa stále hovorí. Od tejto otázky síce mierne odbočil, no budúcnosť vníma veľmi pozitívne.

Uľahčenie pohybu kapitálu na rozvíjajúce sa trhy s cieľom podporiť hospodársky rast a tvorbu pracovných miest je hlavným prísľubom technológie blockchainu a kryptomien. Naša vízia sa sústreďuje na využívanie technológií, ktoré uľahčujú vzájomné obchodovanie a požičiavanie regulovaným spôsobom po celom svete. Garantujem vám však, že Cardano zmení tento svet, ešte nikdy sme neboli silnejší,“ uviedol zakladateľ Cardana.

Hoskinsona teší najmä najnovšia spolupráca siete Cardano so spoločnosťou Pezesha, ktorá má po celej Afrike pomôcť v budovaní peer-to-peer finančného operačného systému.

Čítaj ďalej: Absolútna likvidácia strednej triedy? Analytik dvíha varovný prst a ukazuje na Bitcoin!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance