Dosiahne BTC koniec medvedieho trhu?
Dosiahne BTC koniec medvedieho trhu? Zdroj: Shutterstock, Africa Studio

Generálny riaditeľ najväčšej spoločnosti na ťažbu BTC si myslí, že aktuálny medvedí trh ukončíme až koncom roka 2022. Aký má dôvod?

BTC a koniec medvedieho trhu

Zakladateľ a šéf spoločnosti BTC.TOP Jian Zhuoer sa na svojom twitteri vyjadril ku aktuálnej situácii na trhu s kryptomenami. Svojim fanúšikom ukázal cenné postrehy a predikciu toho, kedy sa podľa neho skončí korekcia Bitcoinu. Skončí sa klesajúce obdobie až koncom roka 2022?

Podľa jeho analýzy sa býčí trh skončil v novembri 2021. Ak teda využívame 4-ročný cyklus BTC, aktuálny medvedí cyklus by mohol byť ukončený na konci roka 2022.

Tento býčí trh sa skončil 10. novembra 2021 (koniec 4-ročného cyklu), čím sa história opäť zopakovala. Podľa toho sa medvedí trh skončí na konci roku 2022, čo sa bude zhodovať s prechodom ETH na PoS.

Prečítaj si tiež: Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Samotný prechod Etherea na Proof of Stake tak môže mať zásadný vplyv na začatie ďalšieho býčieho cyklu BTC. Podľa Zhuoera sa tento proces odohrá približne medzi októbrom a novembrom tohto roka.

Bude Ethereum prvým skutočným deflačným aktívom a zároveň aj lídrom na trhu s kryptomenami?

V súčasnosti sa v súvislosti s týmto vývojom očakáva, že sa v budúcnosti bude pokračovať vo vývoji. Ako nevyhnutný prvok pre nové aplikácie + Web 3.0 bude Ethereum lídrom, ktorý naštartuje ďalší býčí trh.

Ak sa do toho zapojí aj FED, ktorý plánuje zrušiť zvyšovanie úrokových sadzieb, býčí trh môže byť naozaj veľmi výrazný.

Dňa 29. mája bolo hlásených 65 nových prípadov COVID-19 a Šanghaj ukončil svoju uzáveru 1. júna. Veľká vlna dodávok sa môže zo Šanghaja vyviezť do USA a znížiť tak infláciu. Federálny rezervný systém môže pozastaviť zvyšovanie úrokov v septembri a večierok tak bude pokračovať.“

Čítaj ďalej: Toto je 5 najdrahších a najvzácnejších NFT projektov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance