Cardano má za sebou ďalší úspech
Cardano má za sebou ďalší úspech. Zdroj: Shutterstock, Voar CC

Binance

Ekosystém Cardano prežíva pozitívne obdobie, o ktorom svedčí aj nárast peňaženiek, ktoré hodlujú token ADA. Za prvý štvrťrok ich pribudlo viac ako 450 000.

Cardano s ďalším úspechom

Blockchain Cardano prešiel v predchádzajúcom roku obrovským rastom, čo naznačuje nárast počtu peňaženiek s natívnym tokenom siete, ADA.

Za prvý štvrťrok pribudlo 453 121 peňaženiek. Ešte začiatkom roka bol celkový počet peňaženiek hodlujúcich natívny token ADA na úrovni 2 666 372. Do 31. marca tento stav narástol až na 3 193 445. Denne teda Cardano získalo viac ako 5 000 peňaženiek.

Nárast počtu peňaženiek, ktoré hodlujú tokeny ADA
Nárast počtu peňaženiek, ktoré hodlujú tokeny ADA. Zdroj: Cardano Blockchain Insights

Mohlo by ťa zaujímať: „Bitcoin bude rásť a s určitosťou prekoná akciový trh“ – tvrdí profesionálny obchodník

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Rast ekosystému

Cardano je veľmi silný projekt, ktorému investori a analytici predpovedajú veľkú budúcnosť. Záujem v roku 2022 rastie aj zo strany inštitucionálnych investorov, a to závratným tempom. Počet transakcií, ktoré presahujú 100 000 USD, sa v tomto roku zvýšil až 50-krát.

Len za posledný týždeň dosiahli hodleri ADA so zásobami od 100 do 100 000 USD historické maximum, a to až 16,8 % z celkovej ponuky ADA.

V júni sa očakáva významný hard fork s názvom Vasil. Táto aktualizácia má výrazne zlepšiť priepustnosť transakcií ako aj objem a likviditu. Môžeme teda s určitosťou očakávať rast.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre