Prekoná Bitcoin akciový trh?
Prekoná Bitcoin akciový trh? Zdroj: Shutterstock, Wit Olszewski

Populárny profesionálny obchodník Kaleo si myslí, že Bitcoin s určitosťou porastie a prekoná akciový trh. Ako to konkrétne vidí?

Zbúra Bitcoin akciový trh?

Kaleo tvrdí, že BTC aktuálne dekoruje akciový trh. A práve na základe tohto názoru očakáva, že Bitcoin prekoná svoje súčasné cenové rozpoloženie a porastie. Kaleo svojim 476 000 sledovateľom na Twitteri ukázal, že sleduje BTC nie v cene USD ako by sa očakávalo, ale voči indexu S&P 500.

Mohlo by ťa zaujímať: Volatilita Bitcoinu ešte nikdy nebola taká nízka – čo sa deje?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

A práve sledovanie BTC voči SPX môže obchodníkom ukázať jasnejší pohľad na cenovú akciu a na to, kam môže ďalej BTC smerovať. Analytik napríklad zdôrazňuje, že BTC/SPX nikdy nevytvoril obrazec dvojitého vrcholu, ktorý BTC/USD vytlačil v novembri 2021, čo mnohých obchodníkov zaskočilo.

„Zaujímavým párom, ktorý treba sledovať, je BTC vs SPX. Graf je 10x čistejší ako BTC vs USD, ukazuje jasnú podporu v základnom pásme nad supportom z roku 2017 a oveľa silnejšiu makroštruktúru (žiadny falošný breakout/all-time high v októbri/novembri).“

BTCUSD/US500
BTCUSD/US500. Zdroj: Kaleo/Twitter

„Zábavné je tiež sledovať dnešnú divergenciu cenovej akcie na grafe SPX/BTC. Bitcoin sa v poslednom čase v podstate obchoduje ako zástupca SPX, takže akékoľvek prekonanie je vždy zábavné.“

BTC/USD
BTC/USD. Zdroj: Kaleo/Twitter

„Pri zväčšení obchodník vidí, že BTC/SPX sa vymanil z vyššej úrovne, čo zvyšuje pravdepodobnosť rally Bitcoinu. Vyzerá to celkom evidentne, že sa toto rozpätie prelomí.“

BTCUSD/US500
BTCUSD/US500. Zdroj: Kaleo/Twitter
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre