Bitcoin zlomil trendovku.
Bitcoin zlomil trendovku. Zdroj: Shutterstock.com/ShutterBestStudio

Binance

Bitcoin opäť dosiahol support na hladine zhruba 45 000 $ a zdá sa, že z krátkodobého hľadiska preberajú iniciatívu medvede. Poďme sa pozrieť na to, kde sa nachádza ďalší support v prípade, že cena Bitcoinu neudrží túto hladinu. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým poskočila nahor, ale dlhodobý pokles pokračuje.

Z krátkodobého hľadiska sa na vrchole formuje 123 top formation reverzný pattern. Jeho validácia nastane, ak cena prekoná support bodu 2 na cca 44 500 $. V tom momente budeme sledovať nasledujúci support v zóne okolo 42 000 $. Zatiaľ ale cena úspešne drží túto zónu a pokračuje sideway.

Bitcoin prelomil trendovku
Bitcoin prelomil trendovku. Zdroj: TradingView

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Prečítaj si tiež – TOP kryptomeny, ktoré kúpiť v apríli 2022 – ich rast bude pokračovať

Bitcoin prelomil trendovku

Na druhej strane stále sledujeme target na hladine okolo 51 000 $. Rast by však mal byť podporovaný objemami, čo sa, žiaľ, nedeje. Stále je je v hre scenár, že sa cena od súčasnej bočnej štruktúry odrazí smerom práve k tejto hladine targetu. Zatiaľ teda ostávame bullish z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska.

Bod 2 narazil na rezistenciu, ktorá je definovaná hladinou point of control celej viac ako ročnej sideway štruktúry, ohraničenej hodnotou 29 000 $ a 69 000 $. Takže nie je to len nejaká bezvýznamná rezistencia. A aktuálne vidíme, že s ňou má cena problém prelomiť ju.

Mohlo by ťa zaujímať – Rekordné výbery mincí z búrz pokračujú – stále menej investorov predáva Bitcoin

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre