Cardano čaká dôležitý moment
Cardano čaká dôležitý momentu. Zdroj: Shutterstock, JLStock

Cardano má pred sebou jednu z najdôležitejších aktualizácii v celej histórii siete. Objavujú sa však rôzne špekulácie o ďalším zlyhaní. Ako to teda v skutočnosti je?

Stihne Cardano hard fork Vasil?

Viceprezident pre komunitu a ekosystém spoločnosti IOHK Tim Harrison reagoval na špekulácie a obavy o tom, že Cardano nestihne spustiť dlho očakávaný hard fork Vasil, ktorý je aktuálne plánovaný na koniec júna.

S blížiacou sa aktualizáciou sa množia správy o ďalšom zlyhaní siete Cardano. Údajne vývojári bojujú so závažnými problémami. Tento proces by plánovanú aktualizáciu posunul až na august. Predstavitelia spoločnosti IOHK však tieto fámy nepotvrdili. Podľa nich všetko prebieha podľa plánu.

Prečítaj si tiež: Ako dlho môžu trvať obdobia poklesov na trhu s kryptomenami?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Podľa najnovších informácií musia prevádzkovatelia stake poolov prejsť na najnovšiu aktualizáciu. Iba vtedy bude hard fork Vasil úspešný. Sú pred nami už len dva týždne, a preto sa tento proces stáva menej a menej pravdepodobným.

Naposledy bola komunita Cardana informovaná ešte 7. júna. Práca na najnovšej aktualizácii v tom období nenaznačovala žiadne pochybenie či problémy. Vasil patrí svojím rozsahom jednoznačne k najočakávanejším aktualizáciám tohto roka. Cardano má prejsť výrazným zlepšením výkonu a rýchlosti siete.

Čítaj ďalej: Kiyosaki: „Krach je najlepší čas na zbohatnutie.“ Kedy chce nakupovať Bitcoin?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance