cardano_predikcia_oplati_sa

Cardano je verejný blockchain položený na filozofii vedeckého prístupu a založený Charlesom Hoskinsonom, spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Ethanum IOHK a tímom inžinierov, ktorí stavajú Cardano do roku 2020. Sieť funguje na základe konsenzuálneho algoritmu Proof-of-Stake s názvom Ouroboros. Tím spoločnosti Cardano má ambiciózny plán na vytvorenie bezpečnej a škálovateľnej peňaženky s platformou overiteľných smart kontraktov.

Cardano (ADA) 2018 Analýza ceny

Po poklese celého trhu v roku 2017 sa cena v Cardane vyznačovala silnou stabilitou, ktorá sa v tomto odvetví často nevidí. ADA by sa mala považovať za dlhodobý, bezpečnejší investičný nástroj.

2018 Cenový graf ADACenová tabuľka ADA od januára 2018 do januára 2019 na Coin360.com

Na vrchole rozmachu kryptomeny sa hodnota ceny Cardana zvýšila na 1,33 dolárov za jednu mincu a v roku 2019 sa tejto úrovni veľmi blízko dotkla.

Aktuálna trhová kapitalizácia spoločnosti ADA je 1 145 889 096 USD.

Analýza ceny ADA v ranom a polovici roku 2019

Po dlhom medveďom trhu v roku 2018 bol kryptomenový priemysel pripravený na pomalý rast v priebehu roku 2019. Bitcoin sa vo februári stabilne udržiaval na úrovni podpory 3 600 dolárov, čo bol vždy zdravý ukazovateľ pre celý trh. Naše očakávania boli potvrdené rastom cien v Cardane (ADA) v Q1 2019.

V marci 2019, keď Bitcoin a všetky altcoiny poklesli na hodnote, bola ADA jediná minca, ktorá preukázala rast. Začiatkom marca 2019 sa ADA začala zvyšovať hodnota z 0,043 USD na 0,098 USD.

Cenový graf Cardano ADA 2019K významnému zvýšeniu nákladov na ADA o niečo viac ako 100% došlo v dôsledku vydania mainnetu v1.5.

Silné stránky Cardana

Pozitívny vzhľad predpovede ceny v Cardane je do značnej miery spôsobený niekoľkými technickými faktormi. Jedným z nich je algoritmus generovania mincí.

Alternatívny algoritmus Proof-of-Stake bol vymyslený ako spôsob zníženia spotreby elektrickej energie, ktorá sa používa pri ťažbe kryptomien. Protokol spoločnosti Ouroboros spoločnosti Cardano bol jedným z prvých systémov Proof-of-Stake a doteraz jediným, ktorý je preukázateľne bezpečný.

Na základe svojej túžby po absolútnej bezpečnosti používateľov začal tím Cardana s vývojom  peňaženky Daedalus . Okrem obvyklých aspektov týkajúcich sa ochrany súkromia kryptomennej peňaženky sa spoločnosť Daedalus venuje aj monitorovaniu transakcií.

Predpovede cien ADA v Cardano 2020-2025

Budúcnosť vyzerá jasne pre Cardano a ADA, jeho natívnu mincu, z hľadiska rôznych cenových predpovedí.

# 1. Predpoveď ADA LongForecast

Automatizovaná prognostická stránka založená na technickej analýze cenovej histórie majetku  predpovedá hodnotu ADA do konca roku 2020 vo výške 0,016 USD . Očakávajú zvrat trendov až na začiatku roku 2023, keď cena ADA dosiahne  0,049 USD a 0,067 USD v októbri 2023 .

# 2. Predpoveď ceny CoinSwitch pre ADA

CoinSwitch predpovedá, že cena ADA môže dosiahnuť 1 dolár USD v roku 2020, 2 doláre v roku 2023 a 3 doláre v roku 2025. Zvýšenie ~ 6,500% za 5 rokov znie veľmi pekne, všetci sme za to!

# 3. Prognóza ceny ADA v Cryptonewsz

V roku 2022 sa cena ADA zvýši na  1 dolár . Je to spravodlivé vzhľadom na súčasnú fázu vývoja a dlhodobé plány spoločnosti Cardano na rozvoj blockchainu.

# 4. Mrvyasidea.com Predpoveď

Vyas predpokladá, že cena aktíva vzrastie na  5 dolárov za 5 rokov,  ak vývoj dosiahne všetky ciele pre rozvoj sieťových vrstiev, od fázy Byron po fázu Voltaire.

Predikcia ceny ADA na rok 2020 a ďalšie

V zásade existujú niektoré skutočnosti o Cardane a ADA:

  • Asi 95% držiteľov mincí sú obyvatelia Japonska
  • Zakladateľ a tím majú hlboké znalosti a zručnosti na rozvoj decentralizovaných sietí

Pokiaľ ide o dlhodobé projekcie cien spoločnosti ADA, sme celkom pozitívni. Krátkodobá budúcnosť tiež vyzerá dobre.

Cardano FAQ

Je Cardano dobrá investícia?

Cardano má silný vývojový tím, má samostatnú organizáciu pre obchodnú propagáciu a úzko prepojenú komunitu. Preto môžeme konštatovať, že táto minca má veľkú budúcnosť.

Kedy sa začne Cardano Staking?

Ktokoľvek, kto mal ADA uložený v peňaženke mainstreamu Daedalus alebo Yoroi do bilancie (12:00 UTC, 29. novembra 2019), sa mohol zúčastniť na stimulovanom Testnete a získať odmeny prostredníctvom delegovania. Po skončení stimulačného programu Testnet bude služba ADA manuálne prevedená späť do programu Mainet.

Kde uchovávať Cardano?

Kartano môžete ukladať do niekoľkých peňaženiek. Máme  zoznam 6 najlepších peňaženiek na uloženie kryptomeny ADA v roku 2020 .

Kde kúpiť Cardano (ADA)?

Je ľahké kúpiť mincu ADA na mnohých platformách. Ak si chcete kúpiť kryptomenu Cardano anonymne pomocou svojej kreditnej karty (USD, EUR, GBP), môžete použiť  platformu Changelly .

Upozornenie: V žiadnom prípade vyššie uvedený článok neponúka investičné rady. Jedná sa len o analýzu kryptomeny ADA a vývojového tímu. Tak isto sa jedná len o subjektívny pohľad na budúcnosť tejto kryptomeny. Článok ponúka reálne čísla a informácie z trhu a internetu. Investície do kryptomeny ADA na základe vyššie uvedeného článku sú na vaše vlastné riziko.

Mohlo by vás zaujímať aj:

Správy – Decentralizovaná platforma bZx bola hacknutá – Blockchain hra The Sandbox láme rekordy v predajnosti