Dosiahne Etherem 10 000 USD?
Dosiahne Etherem 10 000 USD? Zdroj: Shutterstock, kitti Suwanekkasit

Bývalý generálny riaditeľ BitMEXu Arthur Hayes predpovedá veľmi pozitívnu budúcnosť pre Ethereum. Dokonca ho vidí až na 5-cifernej sume.

Ethereum na 5-cifernej sume?

V čase písania tohto článku sa druhá najväčšia kryptomena podľa trhovej kapitalizácie obchodovala na úrovni 3502 USD. Hayes tvrdí, že vojna na Ukrajine v podstate odštartovala fázu nového finančného systému. Rusko sa tak bude musieť vyrovnať s veľkými stratami spôsobenými sankciami. Čoraz viac sa však podľa Hayesa vynára otázka: ako zosadiť americký dolár z trónu?

ETH/BUSD
ETH/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Finančná kríza tak výrazne prospeje kryptomenám a zlatu. Hayes v tomto smere favorizuje najmä Ethereum:

„V súčasnosti sa na trhu s ETH objavuje viacero nových technológií. Ethereum je momentálne mimoriadne podhodnotená kryptomena na relatívnej báze v porovnaní s Bitcoinom, fiatovými menami, či ďalšími konkurentmi prvej vrstvy.“

Mohlo by ťa zaujímať: TOP kryptomeny, ktoré za posledný týždeň urobili šialený zisk o stovky percent

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Hodleri ETH budú profitovať

Zlúčenie poskytne užívateľom, ktorí využívajú staking, počiatočnú ročnú percentuálnu mieru nákladov (RPMN) vo výške 8 % až 11,5 %. Ako aktívum fungujúce ako dlhopis bude ETH predstavovať nové investičné príležitosti.

Dlhopis je forma dlhu vytvorená medzi dvoma stranami – spoločnosťou, vládou, alebo v tomto prípade sieťou ETH.

„V súčasnosti sa na trhu s cennými papiermi objavuje viacero možností. Ak sa domnievate, že ETH môže alebo by malo byť ocenené ako dlhopis, potom by ste ako investor – vzhľadom na vaše predpoklady o dlhodobých úrokových sadzbách a odmenách ETH – mali byť ochotní kúpiť ETH za dnešné ceny.“

Táto obchodná príležitosť spolu s plným nasadením možností Proof-of-stake priláka čerstvý kapitál.

„Sentiment sa celý zmení, keď sa ETH stane ESG-friendly, PoS blockchainom, do ktorého potom budú môcť investovať ESG fondy. Tým sa ETH otvorí funkcionárom v hodnote stoviek miliárd USD, ktorí vďaka klasifikácii ETH môžu teraz bezpečne investovať.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre