Top kryptomeny so ziskom
Top kryptomeny so ziskom, zdroj: shutterstock.com/Jittapon.k

Kryptomeny opäť zažívajú ošiaľ. Zatiaľ čo Bitcoin urobil za posledný mesiac 7 %, niektoré altcoiny viac ako 1 000 %. Je dosť pravdepodobné, že sa začala ďalšia altcoinová sezóna.

STEPN – viac ako 1 500 %

STEPN patrí k nováčikom v kryptomenovom svete. Zalistovaný bol na väčšie burzy presne pred mesiacom. Odvtedy spravil viac ako 1 500 %. Patrí tak k ďalším úspešným „gaming“ projektom, ktoré vznikli v rámci ekosystému Solany. Hlavný produkt súvisiaci s týmto altcoinom je Web 3.0 aplikácia na mobil, ktorá ponúka možnosť hrať rôzne hry. Kryptomena sa dá kúpiť aj na burze Binance.

GMT coin urobil veľký zisk
GMT coin urobil veľký zisk, zdroj: coinmarketcap.com

ApeCoin – viac ako 1 000 %

Podobný zisk ako STEPN zaznamenal aj ApeCoin, ktorý je rovnako nováčikom v kryptomenovom svete. ApeCoin je decentralizovaný projekt inšpirovaný projektom Bored Ape Yacht Club od Yuga Labs. Jeho cena od prvotného zalistovania na burzy, ktorá sa pohybovala na úrovni približne 1 dolára, aktuálne prekonala cenu 12 dolárov. V čase zalistovania na burzu Binance sa cena pohybovala na hodnote okolo 7 dolárov.

ApeCoin ako jedna z top kryptomien
ApeCoin ako jedna z top kryptomien, zdroj: coinmarketcap.com

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Zilliqa – najväčší zisk spomedzi známych kryptomien

Zilliqa je spomedzi top 100 kryptomien na 3. mieste z pohľadu ziskov za posledný mesiac. Token Zil začal výrazne rásť po tom, ako spoločnosť oznámila nové partnerstvo s aplikáciou Agora. Spolupráca sa týka spustenia metaverzovej platformy Metapolis. Cena sa v súčasnosti drží na hodnote okolo 18 centov a ďalší rast môže znamenať prekonanie historického maxima z roku 2021.

Kryptomeny ZIL atakuje historické maximum
Kryptomeny ZIL atakuje historické maximum, zdroj: coinmarketcap.com

Waves – 500 % od februára

Ďalšia top zisková kryptomena za posledné obdobie je Waves, ktorá od 20. 02. 2022 urobila 500-percentný nárast. Kryptomena tak zároveň ako jedna z mála prekonala svoje historické maximum. Keďže na grafe nebola doposiaľ zaznamená žiadna väčšia korekcia, tak je dosť pravdepodobné, že rast bude pokračovať.

Waves je na historickom maxime
Waves je na historickom maxime, zdroj: coinmarketcap.com

Solana – najrýchlejší rast spomedzi top 10

Za spomenutie určite stojí aj altcoin Solana, ktorému sa za posledný týždeň darilo spomedzi top 10 kryptomien najviac narásť. Aktuálne 6. najznámejšia kryptomena si pripísala za posledný týždeň 35 %. Od dna z februára urobila táto kryptomena 70 % zisk.

Solana ako najziskovejšia minca z top 10
Solana ako najziskovejšia minca z top 10, zdroj: coinmarketcap.com

Prečítaj si aj: TOP 5 krypto airdropy, ktoré sledovať v apríli 2022 + návod ako sa ich zúčastniť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre