kraken kryptomagazin

Ak sledujete burzu Kraken a ste prihlásení k odberu e-mailov, práve vám došla správa o zaujímavej investičnej príležitosti. Počnúc dnešným dňom je možné cez investičnú platformu bnktothefuture.com nakúpiť podiel v jednej z najúspešnejších kryptomenových búrz súčasnosti!

Kraken je jednou z popredných kryptomenových búrz podľa volume. V tejto metrike často prekonáva aj Bitfinex. Trh s kryptomenami sa momentálne začína otáčať a od začiatku tohto roka prakticky neprestal rásť. My v kryptomagazine veríme, že v najbližších rokoch budeme svedkami ďalšieho veľkého rastu a skončí to mega hypom podobným tomu, ktorý nastal v roku 2017. Preto je akákoľvek investícia do kvalitnej kryptomenovej burzy pravdepodobne veľmi dobrý nápad.

Investovať do Krakenu je možné od dnes do 20.6.2019. Minimálna investovaná čiastka je pritom iba 1000 €.

Inšpirácia od Bitfinexu?

Kraken však nie je jediná burza, do ktorej môžete investovať. Aj Bitfinex dnes oficiálne spustil obchodovanie svojich LEO tokenov. Behom dnešného dňa sme tak získali možnosť investovať do hneď dvoch úspešných krypto-firiem. I keď v prípade Krakenu je investícia o niečo zaujímavejšia, keďže je možné kúpiť si reálny podiel vo firme, nie burzovný token.

Viac info. o Bitfinexe a jeho LEO tokene nájdete tu:

[ANKETA + NÁZOR] LEO tokeny of Bitfinexu sa začnú obchodovať už v pondelok! – Oplatí sa nakúpiť?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance