Burza Binance
Burza Binance. Zdroj: Shutterstock.com/Kiran 360 Degree

Najväčšia kryptomenová burza Binance spúšťa perspektívnu novinku, ktorá môže výrazne ovplyvniť prijatie a cenu natívneho tokenu BNB.

Binance so zaujímavým projektom

Burza Binance už dlhodobo kraľuje kryptomenovým platformám a teší sa tak obrovskej popularite. Jej najnovšou novinkou jej spustenie projektu Oracle na svojej blockchainovej sieti BNB.

Binance o tomto projekte informovala fanúšikov na svojom blogu. Cieľom tohto perspektívneho projektu je podporiť ekosystém BNB a taktiež zvýšiť prijatie kryptomien v globálnom meradle. Čo predstavuje projekt Oracle? Inteligentným kontraktom dokáže poskytnúť kanál, vďaka ktorému môžu prijímať údaje v reálnom čase, aby tak mohli optimálne a dlhodobo vykonávať všetky svoje úlohy. V jednoduchosti tak ide o výrazné zlepšenie výkonnosti inteligentných kontraktov.

Projekt Oracle predstavuje most medzi blockchainom a reálnym svetom. Tieto služby môžu výrazne pomôcť inteligentným kontraktom k získaniu prístupu k údajom z reálneho sveta a vykonávať ich na základe vstupov mimo sieť,“ uvádza sa v blogovom príspevku.

Prečítaj si tiež: Ethereum získalo viac ako 20 miliárd za 24 hodín. Očakáva sa prudký rastúci pohyb!

Burza Binance vníma tento projekt ako obrovskú príležitosť v prípade ekosystému BNB. Celkovo je však cieľom najmä podpora kryptomien v globálnej sfére.

Oracle je prispôsobený potrebám trhu a poskytuje čo najspoľahlivejšie a najpresnejšie údaje. Do ekosystému BNB tak prinesie spoľahlivosť, efektívnosť a hlavne bezpečnosť,“ uvádza sa v blogovom príspevku.

Daný projekt môže pozitívne ovplyvniť aj natívny token BNB. Jeho cena sa v čase písania tohto článku pohybovala na úrovni 288 dolárov.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance