BTC Bitcoin analýza

Cena BTC sa dokázala vyšplhať iba za 3 hodiny až o 15% smerom nahor a podarilo sa jej kontaktovať rezistenciu na 40 000 $.

Cenová akcia ukazuje prudké krátke vytlačenie, ku ktorému došlo pri prerazení cien nad 35 000 $. Narástla tak býčia dynamika, keď sa ceny v priebehu menej ako troch hodín rýchlo zvýšili o 15% zo zhruba 34 000 $ na 39 800 $.

Pre porovnanie, Bitcoinu trvalo posledných päť dní zisk z približne 30 000 $ na 34 000 $. V čase písania tohto článku sa Bitcoin obchoduje za zhruba 39 123 $.

Podľa CoinMarketCap je Bitcoin so ziskom za posledných 24 hodín medzi 30 najlepšími kryptoaktívami, keď zaznamenal zisk takmer 13%.

StormGain

Indikátory BTC sa menia na býčie

Zaujímate sa aj o analýzu iných kryptomien? Viac sa dočítate tu – Analýza BTC, UNI, LTC, ADA – Trh pokračuje v raste

Náhly rast znamená návrat mnohých technických ukazovateľov k býčim signálom. Populárny analytik Lark Davis informoval svojich 426 000 sledovateľov, že cena BTC opäť rastie nad 50-denný kĺzavý priemer.

Polkadot a Chainlink sú tiež medzi najlepšími dennými hráčmi, pričom každý z nich sa za posledných 24 hodín zvýšil o viac ako 17%.

Vplyv Twitteru Elona Muska na trhy meme-coinov začína slabnúť. Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla zverejnil meme, ktorým tvrdil, že „dogecoin sú peniaze“ z dňa 25. júla.

Napriek rýchlo sa blížiacemu London upgradu Etherea budúci mesiac, Ether tiež zaostáva za mnohými altami a za posledných 24 hodín zaznamenal zisk zhruba 10%.

Ethereum spolu s Binance coinom zaznamenali najslabšie denné zisky z top 10 kryptomien podľa kapitalizácie.

Prečítajte si taktiež – Počet investorov vlastniacich Bitcoin sa od roku 2018 strojnásobil

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.