xlm

Najnovšie správy od spoločnosti Stellar Development Foundation naznačujú veľmi významnú udalosť, ktorá s určitosťou ovplyvní token XLM. Spoločnosť Stellar má v pláne prevziať amerického giganta v oblasti peňažných prevodov Moneygram.

Čaká token XLM nárast?

XLM je podľa trhovej kapitalizácie aktuálne na 17.mieste, pri čom sa jeho cena pohybuje na úrovni 0,253 USD. Po májovej korekcii podobne ako ostatné altcoiny, tak aj XLM klesol až o 70%.

Prečítajte si tiež: Bitcoin sa čoskoro vráti späť na 40 000 dolárov – Ukazuje to tento model!

Spoločnosť Stellar Development Foundation je nezisková organizácia, ktorá podporuje sieť Stellar. Okrem nej prejavila záujem o Moneygram aj spoločnosť Advent International. Podľa posledných informácií je na stole dohoda o spolupráci medzi týmito dvoma firmami, avšak stále nebolo prijaté žiadne finálne rozhodnutie.

Aktuálne prebieha do konca tohto mesiaca 50 % zľava na všetky naše VIP balíky členstiev. Pridaj sa k nám do skupiny a naučíš sa aj sám robiť takéto analýzy. Pochopíš ako funguje trh a hlavne naši traderi budú tvoja pomocná ruka pri tvorbe obchodného systému. »»Objednať prístup do VIP členstva!««

StormGain

Akcie Moneygram rástli

Po zverejnení potencionálnych záujemcov sa cena akcií Moneygram zdvihla o 12% na úroveň 11,49 USD. Za posledný rok akcie tejto spoločnosti vzrástli až o 265%, pričom trhová hodnota predstavuje sumu 902 miliónov USD.

Môže vás zaujímať: Bitcoin je kľúčom budúcnosti sociálnych médií – tvrdí zakladateľ Twitteru

Nie je to prvý krát, čo sa nejaká spoločnosť pokúsila prevziať Moneygram. V minulosti to skúsila spoločnosť Western Union, predtým čínsky konglomerát finančných služieb Ant Group. Všetky tieto pokusy však zmaril tlak regulačných orgánov.

Moneygram ešte v máji tohto roku oznámil spojenie s firmou Coinme, ktorá sa zaoberá predajom BTC. Dohoda bola oznámená po tom, čo spoločnosť Ripple oznámila ukončenie partnerstva s Moneygram, ktorý využíval token XRP pri medzinárodných transakciách

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.