elon musk , koronavirus a antigenove testy

Excentrický miliardár Elon Musk je známy svojím skeptickým postojom k celej tej kontroverzii okolo koronavirusu. V minulosti napríklad tvrdil, že nemocnie nafukujú počet úmrtí,, pretože za každého pacienta ktorý zomrie za COVID dostanú peniaze. Rebelantsky si tiež vybojoval právo otvoriť svoje továrne na výrobu elektromobilov Tesla a teraz zase robí vlny svojimi vyjadreniami na margo antigénových.

Tvrdí,ze absolvoval štyri antigénové testy. Dva vyšli pozitívne, dva zas negatívne. Označil ich teda za falošné a povedal, že ak sa to stalo jemu, stať sa to môže komukoľvek.

“Deje sa niečo naozaj falošné. Dnes som podstúpil štyri antigénové testy na koronavirus. Dva vyšli pozitívne, dva negatívne. Rovnaké testy, rovnaká sestra, rovnaký stroj. Rýchly test od BD.”

Musk ďalej uviedol, že má príznaky podobné nachladnutiu. Zatiaľ nič neobvyklé. Musk tiež uviedol, že sa nenechá zaočkovať proti Covidu a nedovolí to ani svojej rodine, pretože to pre nich nie je riziko. Vyhlásil to na podcaste pre The New York Times v rozhovore s Karou Swisher. Upozornil na to Business Insider.

V amerických prezidentských voľbách vraj hlasovali desaťtisíce mŕtvych. Aká je pravda?

(článok pokračuje pod odkazom)

Desaťtisíce mŕtvych hlasovalo vo voľbách? Bol to hoax! A tu sú dôkazy

Ako je možné, že testy ukázali protichodné výsledky?

Ťažko povedať, prečo antigénové testy Muskovi ukázali tak rozdielne výsledky. Pokúsime sa však o vysvetlenie. Tieto testy, samozrejme, nie sú veľmi presné. Kvalitu vymenili za rýchlosť a prispôsobené sú na masové nasadenie (tak ako je to u nás).

Pri tomto druhu rýchlych testov je veľmi dôležité, aby zbytočne neoznačovali zdravých ľudí pozitívnym výsledkom. Aj pri chybovosti 0,1% by tisíc z milióna zdravých ľudí označili nesprávne a to nechce nikto.

Zdravých teda označujú správne, no pri nakazených je to horšie. Antigénové testy majú pri označovaní pozitívnych ľudí vyššiu chybovosť. Nekonzistentné výsledky muskových testov teda naznačujú, že skutočne má toto ochorenie. Elon teraz čaká na výsledok PCR testu, ktorý ukáže, ako na tom v skutočnosti je.

Má podľa vás Elon Musk správny pohľad na pandémiu koronavirusu?

View Results

Loading ... Loading ...

Apple predstavil nové MacBooky s vlastným M1 procesorom a 20-hodinovou výdržou

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre