Ethereum vo svete áut
Ethereum. Zdroj: Shutterstock, pedrosek

Využitie kryptomien v reálnom svete je niečo, čo neustále napreduje. Často sme svedkami toho, že sa určitý digitálny projekt objaví v sektore, kde by sme to vôbec nečakali. Tentokrát sa zviditeľnil blockchain Ethereum.

Prečítaj si tiež: Presný historický jav naznačuje, že Bitcoin čaká v októbri veľká pumpa!

Ethereum ako prostriedok pri financovaní automobilov

Využitie blockchainu ETH sa tentokrát objaví v nemeckej automobilovej spoločnosti Auto1 FT, ktorá sa tak stáva prvou európskou spoločnosťou, ktorá klientom umožní financovanie ich nákupu s využitím inteligentných kontraktov ETH.

Hlavným cieľom tohto významného kroku je najmä odstránenie obrovského využitia papierov a uľahčenie celého procesu.

„Naše digitálne riešenie prináša predajcom automobilov obrovské výhody v oblasti efektívnosti a stanovuje nové štandardy v sektore mobility. Používanie inteligentných zmlúv znižuje celkové výdavky a dokumentáciu spojenú s financovaním vozidla na minimum. Zvýšená bezpečnosť údajov spolu s rýchlejšími a lacnejšími aplikáciami zabezpečuje vysokú efektivitu. Chyby alebo nejasnosti sú vďaka blockchainu úplne vylúčené,” uviedol výkonný riaditeľ Auto1 FT, Taimur André Rashid.

Týmto krokom si spoločnosť zabezpečí absolútnu digitalizáciu.

Môže ťa zaujímať: Inzercia – Hľadáme do tímu redaktorov a prekladateľov (CZ a SK jazyk)

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Kryptomeny v automobilovom priemysle?

Využitie blockchainu môže týmto krokom nabrať úplne nový smer. Zvýšenie bezpečnosti a efektivity môžu spôsobiť revolúciu. Spoločnosť Auto1 FT sa však smerom kryptomien vybrala už v minulosti. V júni tohto roka si zabezpečila prvenstvo vo využití vlastných tokenov. Konkrétne ide o token STO, prostredníctvom ktorého chce spoločnosť stokenizovať podnikové dlhopisy v hodnote 4 miliónov €.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Chris Appell

Tohle jsou vzdycky takove piloty, teprve se uvidi jestli z toho neco bude. Sance je mala…