Hľadám prácu
Hľadám prácu, zdroj: shutterstock.com/Autor: Oakland Images

S nárastom počtu čitateľov postupne rozširujeme aj obsah, ktorý sa vytvára na našich magazínoch trading11.com a kryptomagazin.sk.

Aktuálne hľadáme ľudí na nasledovné pozície:

  1. Prekladateľ z SK do CZ jazyka
  2. Korektor pre CZ jazyk
  3. Redaktor pre SK jazyk
  4. Trader pre CZ alebo SK jazyk
  5. Strihač videí

Vyžadujeme skúsenosti v danom obore a prax. Odmena sa pohybuje od 10 po 30 EUR za hodinu. Záleží od skúseností a šikovnosti. Práce je vhodná pre každého, kto sa chce kariérne posúvať ďalej. Nevyžaduje sa cesta do zamestnania, naopak podporujeme prácu z domu a flexibilný pracovný čas, keďže dodanie práce je obvykle 24 hodín.

Práca je buď na dohodu, na živnosť, firmu alebo full time. Ak ťa ponuka zaujala, môžeš nám napísať na: qtube.contact@gmail.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre