Bitpanda pridáva dlho žiadanú funkciu sporenia do svojej obchodnej platformy

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Bitpanda, fintech spoločnosť pôvodom z Viedne, sa rozhodla reagovať na dlho žiadanú a očakávanú možnosť opakovaných nákupov, teda recurring buys. Používatelia obchodnej platformy Bitpanda tak majú možnosť nastaviť si opakované nákupy nielen pre Bitcoin, ale aj pre niektoré z ďalších viac než 20 digitálnych aktív na platforme Bitpanda.

Bitpanda Savings umožňuje svojim viac ako 900 000 používateľom automatický nákup kryptomien v ľubovoľných intervaloch (denne, týždenne, raz za dva týždne a mesačne). Podľa spoločnosti je opakovaná funkcia nákupu jednou z najočakávanejších funkcií viedenského fintechu. V rámci štartu novej funkcie bude spoločnosť odmeňovať plne overených používateľov, ktorí si na svojej platforme zriadia plán úspor, náhodne vybranou kryptomenou a to odmenou vo výške 5 až 200 EUR.

„Úspora je pre nás prvým krokom k tomu, aby sme sa stali miestom na budovanie bohatstva pomocou digitálnych aktív,”

…hovorí Eric Demuth, spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Bitpanda.

V súvislosti so spoločnosťou Bitpanda sme už písali: Rakúska pošta začala s predajom kryptomien

Spoločnosť má povesť vedúceho maloobchodného makléra v Európe na jednoduché a dôveryhodné obchodovanie nielen s Bitcoinom, ale aj s ďalšími digitálnymi aktívami. V posledných niekoľkých mesiacoch Bitpanda neustále rastie. A to ako vo veľkosti tímu, tak aj čo sa týka nových funkcií na ich obchodnej platforme.

Bitpanda nedávno vydala Android aplikáciu, ktorá kombinuje intuitívne ovládanie a mobilitu. Používatelia môžu teraz nakupovať, predávať a obchodovať s digitálnymi prostriedkami na cestách s rovnako kvalitnými službami, aké majú používatelia k dispozícii na webovej platforme. Rakúska fintech spoločnosť tiež uviedla na trh Bitpanda Swap, ktorá umožňuje okamžitú výmenu jednej kryptomeny za inú a využíva už existujúce produkty.

O Bitpande

Bitpanda je fintech so sídlom v hlavnom meste Rakúska (vo Viedni) a bola založená v roku 2014. Spoločnosť sa od tej doby rozrástla na poprednú európsku obchodnú platformu na nákup a predaj digitálnych aktív, ako je napríklad Bitcoin. Bitpanda má viac ako 900 tis. používateľov a viac ako 95 členov tímu. Spoločnosť pevne verí v inovačnú silu kryptomien a technológie blockchain. Jej poslaním je byť kľúčovou hybnou silou v prebiehajúcej revolúcii vo fintech tým, že poskytuje ľahko použiteľný, bezpečný a dôveryhodný prístup k akémukoľvek digitálnemu majetku novým a takisto aj skúseným používateľom.

Čo čítať ďalej?

Kryptomeny prinesú oveľa väčšiu revolúciu ako Facebook – Tvrdia Winklevossovci

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radek D.