Bitcoin zase bojuje o 60 000 USD, dočkáme sa na piaty pokus prerazenia?

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Ako som písal vo svojej pondelkovej analýze na Bitcoin (BTC), trh s krypto aktívami zareagoval veľmi solídne na nové pozitívne makroekonomické dáta. Teda sme sa dostali späť k 60 000 USD, ktoré sa už relatívne dlhú dobu nedarí preraziť.

Nie je teda úplne jasné, kam chce trh nakoniec smerovať, pretože zlyhaní okolo okrúhlych 60 000 USD prišlo naozaj veľa a človek potom nevie, či ide o reverzné signály. Je teda dosť individuálne, či máme pokladať tieto návraty ceny za bullish signál.

Máme za sebou mesačné close

Tých tzv. red flagov je však na trhu veľa. Ten najdôležitejší je, že dolárový index s najväčšou pravdepodobnosťou vytvoril dno, pretože máme mesačné close nad dôležitým výberovým pásmom. To akosi značí, že trend sa na DXY preklopil, takže Bitcoin asi zostane pod nepríjemným tlakom. Lenže tento týždeň dostal dolárový index nepríjemný zásah, čo môže Bitcoin náramne využiť. Alty to už v podstate využívajú.

Do konca tohto mesiaca môžeš využiť 50 % zľavu na všetky naše trading produkty. Neváhaj a priprav sa na altcoinovú sezónu už teraz. S nami ti nič neujde. Viac info TU.

 

Čo sa týka samotného Bitcoinu, marcové close nám ukázalo, že posledné tri mesiace objemy sústavne klesajú. Máme teda medzi cenou a objemami medvediu divergenciu. A vzhľadom k tomu, že sú objemy dôležitý robustný faktor na trhu, nesmieme uvedený signál v žiadnom prípade ignorovať. Isté však je, že nás nesporne veľmi skoro čaká silné prerazenie.

Ale altcoinový trh má asi dosť stagnácie Bitcoinu a začína slušne rásť, vďaka čomu dominancia nášho kráľa začína strmo klesať. Môžeme očakávať aspoň krátke rally na altoch? Aké sú teda možnosti a známe riziká? To si povieme v dnešnom streame, ktorý začína o 20:00 na kanáli BitLink.

Tešíme sa na vás

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Bitcoin, STREAM o 20:00 Bitcoin překonal hladinu 20 000 $, je toto začátek nového bullrunu?, TRADING11

Mohlo by vás tiež zaujímať:

ANALÝZA – Bitcoin (BTC) sa s nami ťažko zahráva

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre