Altseason – Prečo má väčšina kryptomien obrovské zisky, keď Bitcoin stagnuje?

1

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Trh s kryptomenami v dlhodobom horizonte vždy nasleduje Bitcoin. Väčšina digitálnych mincí, až na zopár výnimiek, rešpektuje pohyby BTC. Občas sa však stáva, že nejaký altcoin prevezme iniciatívu a ostatné ho nasledujú.

Niečo podobné sa deje aj teraz. Tokeny BNB a XRP v posledných dňoch spravil neskutočné zisky, Ethereum dosiahlo historické maximum a na trhu sa spustila vlna chamtivosti. Traderi a špekulanti nakupujú alty a očakávajú, že čoskoro príde veľký bullrun.

V skutočnosti však môže prísť presný opak a treba si na to dať pozor. Záleží na tom, čo bol prvotný impulz rastu z posledných dní. Ak išlo o zvýšený prílev kapitálu od inštitúcií, je to dobré znamenie. Ale ak je celá táto altseason založená na chamtivosti, bude mať veľmi krátke trvanie a krvavý koniec.

Altseason pokračuje aj bez Bitcoinu

Ak chcete zisky, tak môžete opatrne presunúť nejaké peniaze do altcoinov. Niektoré robia naozaj zaujímavé percentá. Zatiaľ čo Bitcoin stagnuje, Ethereum ETH za posledných sedem dní spravilo 16%.

Ešte lepšie je na tom Binance Coin BNB, ktorý za týždeň zvýšil svoju hodnotu o tretinu. A zobudilo sa aj XRP.

XRP dnes prekonal hodnotu jedného dolára, za týždeň vytvoril zisk 70% a prebojoval sa na štvrtú priečku v kapitalizácii. Po dlhšej dobe tak predbehol stablecoin Tether USDT. Pri XRP sú vertikálne pohyby úplná klasika. Tento coin nikdy nestúpa normálne. Drvivú väčšinu mincí má v rukách jeden hráč, ktorý manipuluje s cenou.

Chcete si aj vy nakúpiť nejaké kryptomeny, Na burze Binance nájdete všetky zaujímavé mince a mnoho začínajúcich coinov s obrovským potenciálom. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

A ak si chcete zvýšiť zisky pri obchodovaní, určite využite naše veľkonočné zľavy a získajte profesionálne technické analýzy trhu, signály a kurzy za polovičné ceny!

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien
Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Viac o našich produktoch a kurzoch nájdete tu.

Prečo altcoiny stúpajú, keď Bitcoin stagnuje?

Ak sa pozriete na coinmarketcap, môžete si všimnúť, že drvivá väčšina má za posledný týždeň dvojciferné zisky, čo môže znamenať dve veci.

  1. Altcoiny sú citlivejšie na prílev kapitálu a dopredu hlásia, že Bitcoin čoskoro vystrelí na nové ATH.
  2. Traderi a špekulanti vymieňajú BTC za alty, aby mali nejaké zisky.

Ak sa potvrdí prvá možnosť, tak je to super a ideme TO THE MOON! Ak sa však ukáže, že táto altseason vznikla na základe chamtivosti, bublina pri prvom negatívnom pohybe Bitcoin spľaskne a všetky zisky budu preč. Takže buďte opatrní

Ako je na tom Bitcoin? Prečítajte si náš najnovší prehľad trhu:

Bitcoin je v apríli nerozhodný a konsoliduje v kľúčovom pásme

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
samo

:)))) drvivu vacsinu minci ma jeden hrac :)))) a dokonca ste XRP nazvali coinom a mincou – je to od vas pokrok…nemohol pohnut cenou ocakavanie od dnesneho hearingu SEC a Ripple? trosku sa skulturnite :)) ked nebude nic nove, co urcite nebude cena pojde samozrejme dole a vy zas epoviete ze trh zmanipuloval jeden hrac co ma 99,9999999% MINCI :))