Bitcoin dosiahne 300 000 dolárov
Bitcoin dosiahne 300 000 dolárov. Zdroj: Shutterstock.com/thisdesign

Anthony Scaramucci, zakladateľ globálnej spoločnosti Skybridge Capital, ktorá spravuje investičné aktíva, nedávno vysvetlil, že Bitcoin dosiahne hranicu 300 000 dolárov do 6 rokov. Podľa neho sa investori nemajú z dlhodobého hľadiska čoho báť a stačí si počkať. O svoj názor sa Scaramucci nedávno podelil v rozhovore pre CNBC, kde popri Bitcoine komentoval aj Ethereum.

Scaramucciho Skybridge Capital má svoje kryptomenové pozície práve v Bitcoine a Ethereu. Okrem toho drží významnú pozíciu aj v kryptomene Solana a Algorand. Anthony opísal pozitívny vývoj Bitcoinu v zlepšení siete Lightning, v náraste aplikácií a jednoduchosti transakcií.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoin prvýkrát za 9 týždňov dosiahol 25 000 dolárov

Bitcoin za 300 000 dolárov

Za skvelú investičnú príležitosť považuje práve obdobie pred upgradom siete Etherea – The Merge. K nemu má dôjsť už v polovici septembra, ako sme vás informovali. Mnoho investorov však nakupuje pred upgradom a bude predávať v čase jeho konania (sell news). Scaramucci im to však neodporúča a rovnako si nemyslí, že by sa mal predávať aj Bitcoin:

„Ak mám pravdu, tak v nasledujúcich 6 rokoch Bitcoin dosiahne 300 000 dolárov za mincu a nezáleží, či ste ho kúpili za 20 000 alebo 60 000 dolárov. Na tom naozaj nebude záležať.“

Tento scenár môže podporiť aj inštitucionálny dopyt. Scaramucci spomenul aj Blackrock, najväčšieho správcu aktív na svete, ktorý nedávno spustil bitcoinový trust.

Zdá sa, že spoločnosť Skybridge Capital vidí vývoj kryptomien z dlhodobého hľadiska optimisticky. Bitcoin napriek tomu aktuálne musí dosiahnuť akumulačnú zónu, aby nakupujúci opäť nabrali na sile, čo môže trvať aj niekoľko ďalších mesiacov.

Mohlo by ťa zaujímať: Ethereum – analýza: znovu nad 2 000 dolárov, čaká nás ďalší 100 % rast?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance