Bitcoin ATH 47 565 $
Bitcoin ATH 47 565 $

Poznáte to, keď si v noci odskočíte na záchod, v posteli potom na chvíľku mrknete na Bitcoin a on je na novom historickom maxime? Tak presne to sa práve stalo mne. V neskorých nočných hodinách totiž vystrelil na nové historické maximum a to “staré” zo včera nechal hlboko pod sebou. Aktuálne to na Bitstampe ukazuje ATH 47 565 $, teda o cca 2500 $ vyššie, než hodnova z 8.2.

Bitcoin začal stúpať tesne pred polnocou svetového času, resp. už po polnoci času nášho. Väčšinu “vzdialenosti” urazil behom jedinej hodiny a potom to ešte okolo druhej doťukol. Celkovo tak spravil zisk viac než 2500 $.

Zdá sa, že teraz to bude opäť ako na začiatku roka. Šialene rýchly rast bez možnosti nadýchnuť sa a vyčistiť si hlavu, resp. naskočiť na vlak. Ak ste tak ešte neurobili, tak už asi máte smolu. Počas parabolického bullrunu sa neoplatí čakať, až cena padne podľa vašich predstáv. Treba dokupovať pravidelne bez ohľadu na cenu.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Bitcoin sa opäť rozbehol - Kde podľa vás vytvorí ďalšie historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Ak ešte chcete niečo rýchlo dokúpiť, odporúčame použiť burzu Binance. Túto zmenáreń denne využívajú milióny obchodníkov po celom svete a okrem Bitcoinu poskytuje aj široký výber altcoinov. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Efekt Elona Muska vystrelil Bitcoin na nové ATH

Čo vyhnalo cenu Bitcoiinu na nové historické maximum? Ak ste včera zaspali a nesledovali správy, možno vám uniklo, že Tesla ohlásila nákup BTC za $1,5 miliardy dolárov. A aby toho nebolo málo, plánuje čoskoro začať prijímať platby v BTC! Ale nie ako väčšina firiem. Mince si bude nechávať. Nepredá ich.

Viac informácií nájdete v tomto článku:

Tesla začne prijímať Bitcoin! Chce ho držať a nie predávať

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre